MobilShift

Vodafone Online Self Servis Şifresi Değiştirme

22.10.2017
74
Vodafone Online Self Servis Şifresi Değiştirme

Vodafone online servisleri kullanıyorsanız, Online olarak işlem yapabilmek için bir şifreniz olmalıdır, bu şifreyi 7000’e kısa mesaj atarak hemen edinebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda bu seçeneği kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda var olan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

O zaman her giriş işleminde yeni bir şifre almak yerine belirlediğiniz şifreyi kullanmak isteyebilirsiniz. “Vodafone Online Self Servisi” şifre Değiştirme nasıl yapılır anlatalım. Eğer şifreniz yok veya bilmiyorsanız, kısa mesaj olarak S yazarak 7000’e gönderin ve kısa mesaj olarak yeni şifrenizi alın ve işlemlere bundan sonra devam edin.

Online Self Servis hizmetine giriş yapın

https://online.vodafone.com.tr adresinden sağ tarafta giriş bölümünden cep telefon numaranız ile birlikte gelen şifreyi yazarak hesabınıza giriş yapınız, daha sonra ise aşağıdaki işlemleri yaparak Vodafone şifrenizi hemen değiştirebilirsiniz.

Vodafone Şifre Değiştirme

vodafone şifre değiştirme

Vodafone Şifre değişikliği için; Online self servis hizmetinde üst tarafta yer alan menüde “Ayarlarım” sekmesinden “Şifre Değişikliği” seçeneğine tıklayın ve şifrenizi değiştirin, bu alanda ilk olarak eski yani mevcut giriş yaptığınız şifrenizi, daha sonra ise yeni belirlediğiniz şifreyi yazarak “Kaydet” butonuna basarak işlemi tamamlayınız.

vodafone şifre değiştirme

Vodafone şifre değişikliği için yeni bir şifre belirlerken, yeni şifrenizin en az 8 karakter ve hem rakam hem de sayılardan oluşmasına dikkat ediniz. Bir daha Online self servise girişte belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Mobil cihazdan da giriş yapıyorsanız, buradaki şifreyi de güncellemeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.