MobilShift

Vodafone Rehber Yedekleme | Güvenli Depo Nedir

Vodafone Rehber Yedekleme | Güvenli Depo Nedir

Vodafone Rehber yedeklemenin en kolay ve güvenli yolu, Vodafone Güvenli Depo uygulamasıdır. Vodafone müşterileri için geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuş olan Vodafone Güvenli Depo uygulaması rehberiniz başta olmak üzere cihazınızı yedekleme konusunda yardımcı olacaktır.

Vodafone cihazınızın çalınma ya da kaybolması gibi sebeplerle verilerinizin kaybolmaması için kullanabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

Güvenli Depo Nedir?

Cihazınızı Güvenli depo ile yedekleyerek güvene alabilirsiniz. Mobil cihazınızda bulunan resim, video, müzik ve rehberinizi yedekleyerek, mevcut kişilerinizin telefon numaralarınızı güvende tutabilirsiniz. Rehber yedekleme için bir çok metot bulunmasına rağmen Vodafone kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirmiştir, Vodafone Güvenli Depo uygulaması sayesinde, rehberinizi kolayca yedekleme ve senkronizasyon işlemi yaparak güncel tutabilirsiniz.

Güvenli depo fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, internete erişebildiğiniz istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz depolama servisidir.

Vodafone Güvenli Depo ile yedekleme nasıl kullanılır? Hangi işlemleri yapabilirsiniz?

  • Dosya veri erişimi, klasör paylaşımı
  • Dosya yükleme/indirme
  • Rehber senkronizasyonu ve yedekleme

Vodafone Güvenli Depo uygulaması, Vodafone yanımda uygulaması ile entegre çalışır. Uygulamaya giriş bilgileriniz ile giriş yaparak kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını kullanıyorsanız aynı bilgiler ile Vodafone Güvenli Depo uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız almak için S yazarak 7000’e göndererek ücretsiz alabilirsiniz, Vodafone şifrenizi almak için 7000’e mesaj göndermede sıkıntılar yaşıyorsanız, daha önce yazmış olduğumuz “7000’e mesaj gönderemiyorum çözümü” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Güvenli Depo’yu Nasıl Kullanılır?

Bireysel ve kurumsal Vodafone aboneleri Güvenli Depo Servisi’nden ücretli olarak faydalanabilir. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, Güvenli Depo’ya mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayanlar ise Web sitesi  üzerinden erişebilirler.

https://guvenlidepo.vodafone.com.tr

Güvenli Depo’ya nereden ulaşabilirim?

Uygulamayı cihazınızın markasına göre, Google Play veya App Store üzerinden indirip, SMS ile sağlanan Self servis şifresi almak için “S” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderilir. Gelen tek kullanımlık şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Web sitesi üzerinden ise;

https://guvenlidepo.vodafone.com.tr adresinden erişilebilir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ayse dedi ki:

    Whatsapp

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.