MobilShift

Vodafone özel numara kapatma

31.07.2015
268
Vodafone özel numara kapatma

Vodafone özel numara kapatma

Vodafone özel numaradan aranmayı dilerseniz kapatabilirsiniz. Bunun için, Sms ile bir mesaj atmanız yeterlidir. Ancak Sesli yanıt ile ya da yanımda uygulaması ile işlem yapabilirsiniz.Vodafone özel numara kapatma işlemi için hazırlanmış servisi kullanabilirsiniz ve bu servis ücretsizdir.

Vodafone özel numara kapatma, özel numara engelleme nasıl yapılır?

Vodafone gizli numara açma ve kapatma işlemlerinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız. Vodafone gizli, özel numaradan aramaları kapatma ve açma işlemi için en kolay yol sms ile yapılmaktadır. Sadece ilgili servise göndereceğiniz bir Sms ile gizli numara servisini, açıp kapatabilirsiniz.

Vodafone Gizli numara açma/kapama

  • Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046‘ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz
  • Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046‘ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046’yı arayabilirsiniz

Vodafone gizli, özel numara kapalı servisinden yararlanabilmek için aktif hale getirmiş olsanız bile, bazı durumlarda engelleme yapılamaz, bu durumla genellikle, analog santraller veya yurtdışından numarasız olarak gelen çağrılarda karşılaşılır.

 

Vodafone 888 Li Hatlara Kapatma Nasıl Yapılır?

https://www.mobilshift.com/vodafone-888-li-hatlar-kapatma/

 

ETİKETLER:
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.