MobilShift

Vodafone Fatura Sorgulama & Fatura Ayrıntısı Görüntüleme

14.07.2017
83
Vodafone Fatura Sorgulama & Fatura Ayrıntısı Görüntüleme

Vodafone Fatura Ayrıntısı Görüntüleme

İnternetten Vodafone online fatura sorgulama servisi nedir ne işe yarar? Vodafone faturanı nasıl görebilirim? Nasıl kullanılır? Vodafone Online Self Servis nedir? Bu yazımızda Vodafone hizmetlerinden online fatura sorgulama servisini tanıtacağız. Fatura detay ve kullanım bilgilerinizi kolayca öğrenebileceksiniz.

Vodafone foto görüntüleme uygulaması nedir nasıl kullanılır?

Vodafone kullanıcıları için hazırlanmış telefon numarası ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz ve fatura görüntüleme ve fatura detaylarını görebileceğiniz bir hizmettir. Vodafone fatura sorgulama servisi, Online Self Servis adı altında hizmet vermektedir. Online Self Servis fatura görüntüleme hizmetine girebilmek için Vodafone müşterisi olmanız gerekmektedir.

vodafone online self servis

Vodafone müşterileri için hazırlanmış uygulamada faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz, Vodafone fatura görüntüleme servisinde ödenmiş veya ödenmemiş faturalarınızı tarihi ödeme tarihi ve son ödeme tarihi bilgilerini ve tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Faturanızı Bilgisayarınıza İndirin

Vodafone fatura sorgulama servisi ile faturanızı PDF formatında görüntüleyebilir, dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Vodafone fatura sorgulama servisinde son altı aya kadar ayrıntılı görüşme bilgilerinize ile online Self Servis aracılığıyla ulaşabilirsiniz, fatura detaylarınızda kullanım detaylarınız tarih kullanım tipi görüşmeme mesajıma ya da internet kullanımı gibi detaylarını görebilirsiniz, ayrıca  tüm bu bilgileri dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Vodafone hat kullanım süresince daha faturalandırılmamış bir görüşmeniz varsa güncel görüşme tutarınızı da gene online Self Servis fatura işlemleri menüsünden görüntüleyebilirsiniz. Vodafone fatura sorgulama Servisi tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Vodafone müşterileri için hazırlanmış olan fatura bilgi servisi internet ortamından ya da mobil uygulamadan erişilebilir giriş yapmak için de cep telefon numaranızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz her şifrenizi bilmiyorsanız sadece S yazarak 7000’e ücretsiz bir SMS göndererek şifrenizi hemen alabilir ve güncel fatura detaylarınızı hemen ulaşabilirsiniz

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.