MobilShift

Vodafone Fatura Detayı Öğrenme | Self Servis ile İnternetten

20.11.2018
90
Vodafone Fatura Detayı Öğrenme | Self Servis ile İnternetten

Vodafone fatura detayını nasıl öğrenebilirim? Online olarak Pdf formatında faturamı Vodafone’dan nasıl çıkarabilirim? Vodafone müşterileri için faturalarını görmek ve detaylarını öğrenmek için kullanacakları iki farklı yöntem bulunur. Mobil cihazlardan Vodafone yanımda uygulaması ile, Web üzerinden ise Vodafone online işlemleri kullanarak, faturalı hat sahipleri detaylarını öğrenebilirler.

Vodafone fatura detaylarını öğrenmek isteyen kullanıcılar için verilen bir hizmet bulunmaktadır, buna göre kullanıcılar fatura detaylarını, geçmiş faturalarını ve fatura içeriklerinde yansıyan ücret detaylarını öğrenebilirler. Vodafone fatura detayı için kullanılan platformlar için cep telefon numarası ve şifre ile hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir.

Vodafone yanımda uygulaması mobil cihazlarda hattınız ile ilgili olarak bir çok işlem yapmak için kullanılan bir uygulamadır, bu uygulama ile fatura detayı öğrenilebilir. Mobil cihazınızın işletim sistemine göre uygun olan Vodafone yanımda uygulamasını cihazınıza kurmalısınız. Ardından cep telefonu numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone fatura detayınızı, bilgisayardan web üzerinden de giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Vodafone Online Self Servis‘e cep telefonu ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından “Faturalarım” sekmesinden “Fatura detayları” alt menüsüne girerek faturalarını görebilir ve faturanızdaki detay bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

vodafone fatura detayı

Vodafone yanımda uygulaması ile fatura detayı öğrenmek için, mobil cihazınızdaki Vodafone Yanımda uygulamasını açarak kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra, sağ üstte yer alan üç çizgiye dokunun ve açılan menüden “Fatura detayları” seçeneğine dokunun.

vodafone fatura detay

Daha sonra “Faturam” bölümü karşınıza gelecektir, bu bölümde güncel faturanız ile birlikte geçmiş tarihli faturalarınızda görebilir ve inceleyebilirsiniz. Vodafone E-fatura hizmeti de sunmaktadır, buna göre faturanız e-posta adresinize PDF formatında gönderilmektedir. Eğer faturanızı E-Fatura olarak alıyorsanız  “Faturam” bölümünden E-posta adresinizi de güncelleyebilirsiniz.

fatura detay vodafone

Vodafone fatura kullanım detayı seçeneği ile yapabileceğiniz işlemler karşınıza çıkacaktır. Buna göre bu bölümden fatura ödemesi yapabilir, faturanızın orijinal bir kopyasına PDF formatında erişebilir ve faturanızdaki kullanım detaylarına dokunarak görebilirsiniz.

vodafone fatura kullanım detayı

Vodafone yanımda uygulaması ile Vodafone müşterileri online olarak bir çok işlem yapabilmektedirler, hattınız ve telefonunuz ile ilgili olarak bir çok ayarı yapabileceğiniz gibi, hattınız ile ilgili olarak bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ve Online self servis hizmeti ile fatura detayınızı bu şekilde inceleyebilir, ıslak imzalı bir kopyasını cihazınıza bu şekilde indirebilirsiniz.

Vodafone müşteri temsilcisine direk nasıl bağlanabilirim?

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.