MobilShift

Vodafone Çağrı Bekletme | Arayanı Bekletme Nasıl Yapılır

26.06.2017
62
Vodafone Çağrı Bekletme | Arayanı Bekletme Nasıl Yapılır

Vodafone arayanı bekletme ayarları nasıl yapılır? Vodafone aboneleri için bir konuşma yaparken arayan biri varsa nasıl bekletilir? Vodafone arayanı bekletme servisi nasıl aktif edilir?

Vodafone çağrı bekletme, siz meşgulken arayanın beklemesi ve size mesaj tonu vermesini sağlar. Alttan arama olarak bilinen bu servis oldukça işe yarar ve kullanışlı bir servistir. Vodafone aboneleri için, siz telefon ile konuşurken, arayan birisini bekletme işlemidir. Arayan meşgul tonunu duymaz ve çağrı bitince konuşmak üzere sizi bekletir ve bu şekilde bir uyarı verir.

Vodafone arayanı bekletme olarak bilinen bu servisten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Şimdi Vodafone arama veya çağrı bekletme nasıl aktif edilir ve nasıl kullanılır anlatalım.

Vodafone aboneleri için geçerli bir servistir ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu servisten yararlanmak için hattınıza bu servisi tanımlamalı, aktifleştirmeniz gereklidir.

Vodafone çağrı bekletme nasıl yapılır?

Vodafone Çağrı bekletme servisi

İlk olarak telefonumuzdan çağrı bekletme servisini aktif etmemiz gerekiyor, bunun için arama ekranına *43# yazarak arama tuşuna basalım ve servisi aktif edelim. Artık arayanlar biz telefonda konuşurken ararlarsa, hat meşgul tonu yerine, bekletilecek ve size aramanın geldiğine dair bir sinyal gelecektir.

Eğer servisiniz aktif hale gelmiyorsa, bir kereye mahsus müşteri hizmetlerini arayarak servisi aktif hale getirmeniz gerekebilir, daha sonra kendiniz servisi aktif hale getirebilir yada kapatabilirsiniz.

Bu şekilde telefonunuz meşgulken, sizi arayanları bilirsiniz ve konuşmanız biterse, görüşebilecek, yada daha sonra bu kişilere rahatlıkla geri dönüş yapabileceksiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.