MobilShift

Vodafone Arayan Kim | Vodafone arayanı bil

22.11.2016
160
Vodafone Arayan Kim | Vodafone arayanı bil

Vodafone Beni Kim Aramış

Vodafone Arayan kim mesajı gelmiyor? 2017 Vodafone arayanı bil nasıl yapılır? Vodafone arayan kim servisi ile, telefonunuz kapalıyken sizleri arayanları öğrenebilirsiniz. Telefon kapalıyken arayan numaraları öğrenme Vodafone Arayanı bil servisi ile yapılmaktadır, Vodafone arayan kim servisi hizmetini tüm aboneler kullanabilir. Vodafone kim aramış açma nasıl yapılır? Bu hizmet ile ilgili merak ettikleriniz, ücretlendirmesi ve servis açma/kapama işlemlerini sizlere anlatacağız. Vodafone arayanı bil servisi ücretli bir servis mi, nasıl ayarlayabilir yada iptal edebilirim gibi sorularınıza da cevapları bulabileceksiniz.

Arayan Kim Servisi Nedir?

Telefonunuz kapalıyken yada kapsama alanı dışındayken, sizi arayan numaralar olabilir, bu numaralar size ulaşamadıkları için ve sizinde telefonunuz kapalı olduğundan aradıklarını bilmeniz de mümkün değildir. Bu durumda size gerekli olan bir servis arayanı bil servisidir, bu Vodafone operatörü tarafından verilen bir hizmettir ve siz kapsama alanı içine girdiğinizde yada telefonunuzu açtığınızda size arayan kişilerin telefon numaralarını ve arama zamanlarını bildiren bir mesaj gönderme servisidir.

vodafone-arayan-kim

Vodafone Arayanı Bil servisi nasıl açılır?

Vodafone arayan kim servisi 8000 kısa numarası üzerinden hizmet vermektedir, servisiniz aktif değilse aktif etmeniz gerekmektedir, bu servisi dilediğinizde açarak, dilediğinizde de kapatabilirsiniz. Bunun için ABONE ARAYANKIM yazarak 8000’e göndermeniz yeterli gelecektir.  Gelen onay mesajının ardından servis aktif olur ve kullanmaya başlarsınız.

Arayan kim aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, IPTAL ARAYANKIM yazarak 8000 numaraya bir sms atmanız yeterlidir, ancak fatura dönemi sonuna kadar servisi kullanmaya devam eder, bir sonraki fatura döneminde iptal işlemi gerçekleşecektir.

Arayan Kim Ücreti Ne kadar?

Arayan kim servisine abonelik aylık 2 TL olarak ücretlendirilir ve fatura dönemi sonunda faturanıza eklenir.

Diğer bütün soru/sorunlarınız için aşağıdaki 0850 211 80 00 numaralı çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.