MobilShift

Vodafone 11880 Kapatma

06.09.2017
64
Vodafone 11880 Kapatma

Vodafone Hattını 11880 kapatma Vodafone hattınızı Rehber servislerine kapatma işlemi nasıl yapılır? Vodafone 11880 rehber uygulamasında yer almasını istemiyorsanız, bu servise kapatmanız mümkün. 11880 Vodafone rehber kapatma işlemi yapabilmek için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapınız.

Bu işlemi Vodafone Online Self Servis uygulamasından veya SMS yoluyla yapabilirsiniz. Vodafone Rehber kapatma işleminizi uyguladıktan sonra, farklı şahıslar veya servisler numaranızı ve isim bilgilerinize ulaşamayacaktır.

118 ile başlayan bu servisler, isimden numara veya numaradan isim bulma hizmetleri vermektedir. Bu servisler numaranızı bağlı olduğunuz operatör rehber hizmetinden almaktadırlar, dilerseniz bu servisi kapatarak, diğer servislerinde numaranıza veya isminize ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Vodafone Rehber Kapatma İşlemi

Vodafone numara ve isim bilgilerinizin rehber üzerinde görüntülenmesini istemiyorsanız, bir SMS ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemi SMS ile kolayca yapabilirsiniz, bunun için; “SIFRE REHBER KAPAT” yazarak 7048’e göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda numaranız rehberde görüntülenmesi kapatılacak ve gözükmeyecektir.

Online Self Servis ile Rehber Kapatma

Vodafone Rehber Kapatma

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.