MobilShift

Vine hesap silme

12.08.2016
35
Vine hesap silme

Vine nasıl silinir? Vine profilimi tamamen silmek istiyorum, Vine hesabımı kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim? Vine hesap silme işlemi oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır. Vine hesabınızı artık kullanmak istemiyor ve tamamen silmek istiyorsanız sizler için aşağıda hazırladığımız yönergeleri uygulayarak Vine hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Burada anlatılan vine hesap silme işlemi mobil cihazlarda yüklü Android ve İos sürümler fark etmez, telefon uygulamasından yapılan hesap silme işlemidir.

Vine hesap silme işlemi Mobil için

İlk olarak cep telefonunuzda yüklü olan Vine uygulamasını açarak giriş yapmalısınız. Daha sonra ise Profil simgesine dokunun, resimde 1 numara ile işaretlenen kısımdan Profil sekmesine geliyoruz,  buradan Profil ile ilgili ayarların yapılacağı kısma gideceğiz ve hesap silme dışında da farklı ayarları yapabileceğimiz bir alandır. Resimde 2 numara ile işaretlenen kısımda “Ayarlar” bulunur buraya dokunuyoruz.

Bu kısımda Ayarlar butonuna dokunarak hesap ayarları bölümüne geldik, Sayfayı kaydırarak en alt kısma gelin ve burada “Hesabı devre dışı bırak” seçeneğine dokunun.

Hesabını devre dışı bırakılması ile ilgili bir uyarı alacaksın, bu uyarıya göre 30 gün boyunca hesabına giriş yapmaman durumunda hesabın kalıcı olarak silinecektir, ama bu arada hesabına giriş yaparsan işlemler sıfırlanacak ve hesabın silinmeyecektir. Eğer tekrar hesabını silmek istersen, tüm işlemleri baştan başlayarak tekrar etmen gerekecektir.

Vine hesabını kalıcı olarak silmek için, “Devre dışı bırak” butonuna dokunarak işlemi onaylaman gerekli ve unutmaman gereken 30 gün boyunca hesabına giriş yapmaman olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.