MobilShift

Ücretsiz Wifi bulun

03.01.2017
85
Ücretsiz Wifi bulun

Ücretsiz paylaşılan Wi-fi bağlantısı bulun.

Wifi bir bağlantı şeklidir ve genelde yüksek hızda band genişliği ile internet erişimine olanak sağlar. Android olsun ios olsun farketmez, her akıllı telefon Wifi bağlantılarını destekler. Wifi bağlantıları genelde kablolu bir internet bağlantısını kablosuz olarak yayın yaparak, mobil cihazlara dağıtır ve belirli bir kapsama alanı bulunur. Wifi bağlantıları bu sebepledir ki genelde bir şifre ile korunurlar.

[notification type=”notification_info” ]Bu uygulama bir şifre kırma uygulaması değildir sadece sahibi tarafından ücretsiz paylaştırılmış olan Wifi bağlantılarını göstermektedir.  Wifi şifre kırma bir suçtur ve bu tür programların kullanılmaları da yasal değildir. Siz değerli okuyucularımıza bu tür yasal olmayan uygulamalardan uzak durmalarını tavsiye ederiz.[/notification]

Wifi Key master nedir?

Bu topluluğa katıldığınızda, etrafınızda bu topluluğa ait kullanılabilen bir ağ varsa ücretsiz kullanabilirsiniz. Eğer sizinde Wifi bağlantınız varsa, bu bağlantı başkaları ile paylaştırılır. Wifi Master Key bir topluluktur ve üyeleri arasında Wifi ağlarını paylaştırarak kullandırmaktadır.

WiFi Master Key – Ücretsiz Wifi Bulun

Bu uygulama ile etrafınızda, kapsama alanınızda yer alan bu topluluğa ait noktaları bularak kullanabilirsiniz.Ücretsiz Wifi noktalarını tespit ederek kullanabilirsiniz. Telefonunuzda mobil ağlar kısmında bir çok wifi bağlantısını hepiniz farketmişsinizdir, bunlar içinde ücretsiz olarak paylaştırılmış olanlar varsa, bunları mavi anahtar şeklinde görebilir ve ağı seçerek bağlanabilirsiniz. Bu uygulamanın yapmış olduğu iş budur.

ucretsiz-wifi-bulma

Ücretsiz Wifi bulma uygulamasını İndirin

WiFi Master Key, etrafınızda ki ücretsiz paylaştırılan Wifi ağlarını bulmanızı sağlayan bu uygulamayı ücretsiz olarak Google Play ve AppStore mağazalarından indirebilirsiniz.

 

google-play-logo-kucuk app-store-logo_kucuk

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.