MobilShift

Twitter Telefon Numarası İstiyor Çözüm

03.09.2017
90
Twitter Telefon Numarası İstiyor Çözüm

Twitter Telefon Numarası Vermeden Hesap Açma

Twitter telefonsuz, telefon vermeden kayıt olma ve hesap açma işlemi nasıl yapılır? Twitter hesabı açmak için uğraşıyorsunuz, ama telefon numaraınızı da vermek istemiyorsunuz. Telefon numarası olmadan, sadece e-posta ile Twitter açabilir misiniz. Ya da telefon numarası isteniyorsa bunun çözümü nedir?

Twitter Telefonsuz Hesap Oluşturma

Web üzerinden Twitter’a kaydolabilirsiniz, bunun için oluşturulmuş bir form aracılığı ile kaydolmanız sağlanır. Bu formda sadece bir kaç basit bilgi girerek Twitter hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bu formda, kullanıcıların yanıldıkları nokta ise, telefon numarası istenen bölümdür, “Bir telefon numarası gir” bölümüne telefon numaralarını yazmak istemeyenler için aslında bir seçenek yer alır, bu seçeneği kullanarak telefon numaranızı vermeden de Twitter hesabı açabilirsiniz.

telefonsuz twitter açmaBu bölümde yer alan “Geç” seçeneğini kullanarak telefon numarası istenen bu bölümü atlayabilir ve Twitter hesabınızı açabilirsiniz. Ancak Twitter hesap açarken bir e-posta adresi vermiş olmanız gerekmektedir.

Yani Twitter hesap açarken, Telefon ya da e-posta adresinden bir tanesini vermeniz zorunludur. eğer telefon numaranızı vermek istemiyorsanız, bu seçeneği atlayabilir, sadece e-posta ile kayıt olabilirsiniz.

Kaydet

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Karaayı dedi ki:

    Yine daha sonra telefon numarası istiyor.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.