MobilShift

Tv8 yan ekran uygulaması nedir | Yan ekran indir

01.02.2016
47
Tv8 yan ekran uygulaması nedir | Yan ekran indir

Tv8 yan ekran uygulaması nedir | Yan ekran indir

Tv8 yan ekran nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Tv8 yan ekran, mobil cihazlarda çalışan bir uygulamadır, İos ve Android sürümleri bulunmaktadır, Tv8 yan ekran uygulaması ile Tv8 yayınlarında, katılım ve bazı interaktif hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Tv8 yan ekran uygulaması ile yapabilecekleriniz

Tv8 yan ekran uygulamasını kullanarak, yarışmalarda Jüri olarak oy verme işlemi yapabilirsiniz, yarışma ve programlara yorumlarda bulunabilirsiniz, sorular yöneltebilirsiniz. Tv8 yan ekran ile ekranda yapılan anketlerde oy kullanma hakkınız olur ve sonuçlara hemen ulaşabilirsiniz.

Tv8 yan ekran uygulaması ile ekranda göremeyeceğiniz, bir çok kamera arkası görüntüleri ve videolara ulaşabilirsiniz. Tv8 takipçileri ve programları kaçırmayanlar için, mobil telefonlarında bulunması gereken bir uygulamadır.

Tv8 yan ekran uygulaması indirin

Tv8 yan ekran uygulaması Android cihazlarda çalışabilen sürümüdür, eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahipse, bu sürümü cep telefonunuza indiriniz.

tv8-tan-ekran-android

Tv8 yan ekran uygulaması İos cihazlar için hazırlanmış olan sürümüdür. Tv8 yan ekranı Apple İphone ve İpad cihazlara uyumlu olan sürümüdür. Apple İphone cihazlara Tv8 Yan ekran uygulamasını yüklemek için aşağıdaki başlantıyı kullanabilirsiniz.

tv8-ios-uygulaması

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.