MobilShift

Turkcell Yedekleme İşlemleri

Turkcell Yedekleme İşlemleri

Turkcell ile rehberiniz, resimleriniz, sms ve diğer önemli verileriniz nasıl yedeklenir? Turkcell ile yedekleme yolları nelerdir? Bu yazımızda size mobil operatörü Turkcell olan kullanıcılar için yararlı olacak bilgileri paylaşacağız.

İlk olarak Turkcell yedek nasıl alınır?   İphone ve Android kullanıcıları için farklı bir uygulama var mı? Bu sorunun cevabı hayır. Yedekleme işlemleri için kullandığınız mobil işletim sisteminin bir önemi yoktur.

Turkcell Rehberi yedekleme hizmeti

Turkcell kullanıcıları için bir yedekleme hizmeti sunar. Dilerseniz, telefonunuzu Turkcell tarafından sunulan bir yedekleme hizmetinden yararlanarak yedek alabilirsiniz.

Telefonunuzda bulunan, rehberiniz dahil, resimleri, fotoğrafları, video, takvim, görevler ve notlarınızın tümünü yedekleyebilirsiniz.

Turkcell Yedekleme Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Bunun için Lifebox bulut depolama hizmetini kullanmanız gerekiyor. Belirli bir veri kapasitesine kadar ücretsiz sunulan bu hizmet, farklı depolama hizmetleri için farklı çözüm ve fiyatlar sunuyor.

Lifebox uygulamasını indiren Turkcell kullanıcıları, rehberi başta olmak üzere, kişisel verilerini kolayca yedekleyebiliyor. Bunun dışında, resim, sms, video gibi verileri de yedekleme işlemine dahil edebiliyorsunuz.

Lifebox yedeklemenin diğer bir avantajı ise, verilerinize dilediğiniz yerden erişme imkanı olmasıdır. Bu şekilde farklı bir cihaza geçiş yapmış olsanız bile sadece tek tık ile verilerinizi geri yükleyebilmeniz mümkün.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.