MobilShift

Turkcell Upcall Ücretli mi

26.04.2017
95
Turkcell Upcall Ücretli mi

Turkcell Upcall uygulaması ücretli mi? Beni arayan numaraları nasıl öğrenebilirim? Turkcell Upcall uygulamasının herhangi bir ücreti var mı?

Upcall Turkcell tarafından hazırlanmış ve rehberinizde kayıtlı olmasa bile sizi arayan kişilerin kimliklerini ekranda gösteren bir uygulamadır.  Sadece Turkcell abonelerinin yararlanacağı bu uygulama ile rehberinizde kayıtlı olmasa bile arayanın kimliği ekranda görünür. Bu şekilde sizi arayan numaraların kime ait olduğunu görmenizi sağlar.

Ancak Upcall uygulamasında arayan kişinin Turkcell rehberde kayıtlı olması gereklidir. Turkcell rehberde kayıtlı olmayan bir numara, kimliği ekranda görüntülenmez.

Turkcell Upcall uygulamasını kullanmak için Telefonunuzun işletim sistemine göre, Google Play ve App Strore’dan indirerek ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Ancak uygulama aylık abonelik gerektireceğinden bir abonelik paketi almanız gerekmektedir.

Turkcell Upcall Kullanma Ücretli mi?

Turkcell Upcall kullanmak belirli bir aylık abonelik ücreti istemektedir. Bu işlemi için bir abonelik veya bir paket satın almanız gereklidir. Uygulamayı yükledikten sonra Uygulama içi satın alma şeklinde aylık abonelik alabilirsiniz.

Türkcell Upcall numara sorgulama

Turkcell Upcall uygulaması ile ayrıca numara sorgulama işlemi de yapabilirsiniz. Sizi arayan numaraların kimliğini görmenin yansıra, kendiniz herhangi bir numaranın kaydı bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz.

Türkcell Upcall Nasıl Kullanılır?

Servise abone olmak için, aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir. Turkcell Upcall servisine abonelik yapabilmek için 3 yöntem bulunur. Bu 3 yöntemden dilediğinizi kullanarak servise abonelik yaptırabilirsiniz.

  • UpCall+ Servisi’ne abone olmak için UPCALL PLUS yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  • Dijital Operatör Uygulaması üzerinden abonelik başlatılabilirsiniz.
  • 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Turkcell bayilerinden de servisi satın alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.