MobilShift

Turkcell sim kart fiyatları

06.08.2015
269
Turkcell sim kart fiyatları

Turkcell sim kart fiyatları ne kadar?

Turkcell’de sim kart değişikliği için ne fiyat öderim? Turkcell yeni bir sim kart fiyatı nedir? Türkcell sim değişikliği ne kadardır? 2015 yılında Turkcell mobil operatörde geçerli olan sim kart fiyatları nedir? Sim kart değişikliğini nasıl yaparım / ücretleri nedir?

Turkcell’de sim kart değişikliği, sadece yetkili Turkcell noktalarından, İnternet çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir. 2015 yılı için Turkcell sim kart değişiklik ücreti 19 Tl’dır. Turkcell’de yapacağınız sim kart değişikliklerinde ödemeniz gereken miktar [highlight] 2015 yılı itibariyle 19 TL [/highlight] olarak belirlenmiştir.

turkcell-sim-kart-değişikliği-ücret

Sim kart değişikliği neden ve niçin yapılır?

Turkcell’de sim kart değişiklikleri, bazı sebeplerle yapılabilmektedir, bu sebepler; Sim kartınızı kaybettiğinizde, kapasitesi yetmediğinde veya sim kart ile ilgili katma değerli hizmet almak istediğinizde olabileceği gibi, Sim kart boyutları ile ilgili sebeplerdende olabilir. Telefonunuzun detseklediği sim kart boyutlarında bir orjinal bir sim kart istediğinizde de Sim kart değişikliğine gidebilirsiniz.

ETİKETLER:
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.