MobilShift

Turkcell müşteri hizmetleri ücretli mi

25.01.2017
6
Turkcell müşteri hizmetleri ücretli mi

Turkcell müşterileri için hizmet veren müşteri hizmet numarasını aramak ücretli mi? Turkcell müşterileri için cep telefonlarından aradıklarında, fatura, tarife veya kampanya gibi konularda bilgi alacakları, işlem yapacakları bu hizmet için bir ücret ödemeleri gerekiyor mu? Bu yazımızda sizlere Turkcell müşteri hizmetleri numarasını arama ücreti ile ilgili olarak bir bilgilendirme yazısı yazmak istedik, müşteri hizmetleri numarası arama ücreti ile ilgili yazısı aşağıdadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell müşterileri tarafından kullanılmak üzere hizmete sokulmuş olan bir servistir. Turkcell müşteri hizmetleri için 0532 757 22 22 numarasını cep telefonunuzdan ücretsiz arayabilirsiniz. Bu numaradan hattınız ile ilgili olarak tarife, kampanya yada fatura işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Ücreti

Bu hizmet Turkcell müşterileri için hizmete sokulan bir servistir ve tüm müşteriler tarafından ücretsiz olarak aranabilmektedir. Tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz bu servisi kullanmak Ücretsizdir. Hizmeti kullanmak için cep telefonunuzdan 0532 757 22 22 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz.

Servis İptali Nasıl Olur?

Turkcell müşteri hizmetleri servisi ücretsiz bir servis olduğundan, herhangi bir iptal işlemi yapılmasını da gerek olmadığından, iptal işlemi yapılmamaktadır. Turkcell kullanıcıları bu servisten abonelikleri boyunca ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!