MobilShift

Turkcell kalan Bakiye sorgulama

25.01.2017
100
Turkcell kalan Bakiye sorgulama

Turkcell Kalan kullanım sorgulama

Turkcell aboneleri için mevcut ve güncel kullanım detayları, kalan kullanım miktarlarını öğrenmek için kullanılan yöntemler, Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell Hesabım uygulaması, Kısa mesaj servisi ve Ussd kodu ile yapılan sorgulamalar olarak kullanılabilir. Paketinizde yer alan İnternet, Konuşma ve SMS bakiyelerinizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Turkcell mevcut paketinizde yer alan kullanım detaylarını öğrenmenin en kolay ve basit yolları nelerdir? Turkcell aboneleri için mevcut tarifelerinde kalan kullanım detayları, konuşma, İnternet ve Sms bakiyelerini kolayca öğrenebilmektedirler.

turkcell-kalan-kullanım

Turkcell Bakiye sorgulama

Turkcell kullanıcıları için kalan kullanım bakiye detaylarını öğrenmenin birden fazla yolu vardır. Bu yollar; müşteri hizmetlerini kullanmak yada Turkcell Hesabım uygulamasını kullanmakta geçerlidir. Ancak bu yöntemler haricinde eğer sadece kalan bakiye sorgulaması yapılacaksa, daha kolay ve hızlı yöntemler bulunur.

Turkcell Hızlı Bakiye sorgulama

Mevcut ve kalan kullanım dateylarınızı öğrenmenin en kolay yöntemleri Sms yoluyla yapılmaktadır, cep telefonunuzdan KALAN yazarak 2222’ye bir kısa mesaj atarak hemen kalan kullanımlarını öğrenebilirsiniz.

*159# Ussd kodu ile

Bu yöntem diğer yöntemler içinde en kolay ve hızlı olan yöntemdir, *159# yöntemi ile kalan kullanım detaylarınızı öğrenmek için, cep telefonunuzun arama yaptığınız yere gelerek *159# yazarak arama tuşuna basın. Bu işlem sonrasında SMS olarak kullanım detaylarınız ve güncel kullanım detaylarınız cep telefonunuza SMS olarak ücretsiz olarak gönderilecektir.

*159# kullanımı hakkında daha detaylı bilgi isterseniz “*159# Nedir ne işe yarar?” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Bu yöntemler için bir ücret talep edilmez ve tüm bu bakiye sorgulama işlemleri bu yöntemler ile Ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.