MobilShift

Turkcell izin iptal | turkcell mesaj engelleme 2780

12.12.2016
91
Turkcell izin iptal | turkcell mesaj engelleme 2780

Turkcell İzin İptal 2780

Turkcell izin iptal servisi, Turkcell tarafından gönderilen bilgi, içerik servisleri ve kampanyalardan haberdar etmek için kullanılan bir servisi iptal etmek için kullanılır. Turkcell istenmeyen reklam mesajları engelleme nasıl yapılır? Turkcell tarafından size genelde ücretli içeriklerden yararlanmanızı sağlamak için, sms bilgilendirmesi yaparak kullanılan bir servisi bu şekilde iptal ederek, faturanızı kullanabilirsiniz.

İzin İptal servisi

Turkcell tarafından, haber, spor, döviz ve hava durumu gibi anlık değişebilen bilgileri ileten, bu servislere abone olmanız için sms göndermeye yarayan tüm servislere ait bilgilerin size ulaşmasını engellemek için İzin iptal servisini kullanabilirsiniz. İçerik servisleri nedir? Bu bahsettiğimiz içerikler genelde ücretli içeriklerdir ve yanlış kullanımda, faturanıza ek ücretler yansıyabilir. Bu sebeple izin iptal servisini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Turkcell izin iptal servisi, otomatik olarak verdiğiniz bu izinleri iptal ederek bu içeriklere abone olmanıza engel olur. Bu servisi kullanmak çok kolaydır ve sadece bir sms ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

izin-iptal-2780

Turkcell tarafından aksi bir işlem yapılmadıkça, bir çok içerik servisine abonelik başlatılmış olabilir yada gönderilen Sms’leri bir şekilde onaylamak suretiyle yada yanlışlıkla olabilir, bu servislere abone olma ihtimaliniz bulunur. Turkcell kampanya yada ücretli olduğu gözden kaçabilen bir çok servise sahiptir ve bazende bunları takip etmek zor olabilir.

Sürpriz Fatura almamak için İzin iptali kullanın

Fatura kesim tarihinizde sürpriz faturalar ve ek ücretler ile karşılaşmak istemiyorsanız, izin iptal servisini devreye sokmanız gereklidir. izin iptal servisini aktif ettiğinizde, bu tür içerikler size gönderilmez ve abone olmanızda dolayısıyla engellenmiş olur.

Ayrıca bir ücretli içeriğe abone olmanız gerektiğinde sadece bu servisi aktif edebilir, diğer gereksiz servisleri almamış olursunuz.

Turkcell izin iptal servisini kullanmak için cep telefonunuzda SMS bölüme girin ve büyük harflerle IZIN IPTAL YAZIN VE 2780’ye mesaj gönderin, artık bu içerik servislerinden Sms alımı durdurulur.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.