MobilShift

Turkcell 5g Nasıl Açılır

22.03.2018
162
Turkcell 5g Nasıl Açılır

Turkcell 5g nasıl aktif edilir? 5G teknolojisi, mobil cihazlarda, yüksek hızlarda internet bağlantısı sağlayan yeni nesil 5G teknolojisi için Turkcell mobil operatörleri hangi ayarları yapmalıdır. Turkcell müşterileri için 5G teknolojisinden yararlanma için hazırladığımız rehberden yararlanabilirsiniz. Bu yazıda 5G açma işlemi Turkcell aboneleri için anlatılmaktadır.

Turkcell aboneleri için, 5G aktif etme ve açma işlemi için telefonda bir ayar yapmanız gereklidir. Bunun için Telefon hücresel ayarlarına girerek, bu özelliği aktif etmeniz gereklidir. Bunun dışında 5g uyumlu bir sim karta sahip olmanız da gereklidir.

Turkcell 5G Açma İşlemi

Sim kartınızı da 5G uyumlu olarak temin ettikten sonra, son olarak mevcut telefonunuzun da 5g destekli olması gerekmektedir. Telefon özelliklerine bakarak 5g uyumlu olup olmadığına bakmanız veya 5g uyumlu bir telefon almanız gerekmektedir.

Turkcell 5g hizmetinden yararlanabilmek için, opearatör tarafından belirlenmiş 5g paketlerinden birisine geçmeniz gerekmektedir. Bu paketleri de mevcut oparetör tarifeler içinden kendinize uygun olanı seçmeniz gerekmektedir.

 

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.