MobilShift

Türk Telekom Online işlemler | Android

01.02.2016
30
Türk Telekom Online işlemler | Android

Türk Telekom Online işlemler | Android sürümü

Türk Telekom Online işlemler ile Android cihazınızda, ev telefonu, cep telefonu ve abonesi olduğunuz tüm Türk Telekom hizmetleri ile ilgili hizmetlere erişim sağlarsınız. Türk Telekom Online işlemlerde, hangi hizmetler bulunur?

Türk Telekom Online işlemler ile güncel fatura bilginizi, cep telefonunuzdan anlık olarak görebilirsiniz, Bunun dışında, ev telefonu kullanıyorsanız, bakiyeniz, kalan dakikalarınız ve güncel fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Online işlemler menüsünde mobil tarife bilgilerinizi görebilirsiniz, kalan dakika, internet ve konuşma bilgileriniz, fatura bilgileriniz görüntülenir. Bunların dışında Türk Telekom Online işlemler uygulaması ile, tarife bilgilerinizi görebilir, tarife değişiklikleri talepleri, Servis ayarları gibi bir çok online hizmeti alabilirsiniz.

Türk Telekom Online işlemler Andoid uygulamasını cep telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıdan, Google Play mağazası üzerinden uygulamayı cihaznıza indirmeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom Online işlemler uygulamasını kullanablmek için, abonelik bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

 

türk-telekom-online-Android

Türk Telekom Online işlemler uygulamasını indirin

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.