MobilShift

Tumblr profilime kim bakmış

03.03.2016
569
Tumblr profilime kim bakmış

Tumblr’da profilime kim baktı

Tumblr sosyal bir mikro blog sitesidir, herkesin kendisine özgü blog açabileceği, Tumblr uzantılı bir web adresinden bu bloğu yönetebilirsiniz. Tumblr’da en çok beğenilen özelliklerden biride, sosyal ağlarla uyumlu çalışması ve kullanıcıların birbirlerini takip edebilmeleridir.   Tumblr, 2013 yılında Yahoo inc. tarafından 1.1 milyar dolara satın alındı. Tumblr için merak edilen konulardan biride profilin kimler tarafından ziyaret edildiği konusudur. Tumblr profilinize kimin baktığını nasıl öğreneceksiniz veya böyle bir şey mümkün mü?

Tumblr profilinize kimler baktı?

Merak edenler için hiçbir site yada blog için bulunmayan bir özelliği başka kişilerin vermesi mümkün değildir. Şu an için Tumblr sitesinde sizin profilinize kimler baktı, ne zaman ve nasıl ziyaret ettikleri konusunda bir paylaşım bulunmamaktadır. Tumblr üzerinde açtığınız bloğunuza bakanları bu şekilde bulmanız veya tespit etmeniz pekte mümkün görünmemektedir.

tumblr-profilime-kimler-baktı

Tumblr sosyal paylaşım bloğunda, özellik olarak profil takibi bulunmaz, olmayan bir özelliği ise 3. parti bir uygulama yada program ile öğrenmeniz mümkün değildir, bu sebeple Tumblr’da profilinize kimin baktığını öğrenmeniz de mümkün olmaz. Bu sebeple, kişile güvenliğiniz adına bu uygulama ve Tumblr profilinize kimin baktığını raporlayan uygulama ve yazılımlardan uzak durmanızı önermekteyiz.

Tumblr dışında, Tumblr ile ilgili Profilime kimler baktı, takipçi sayısı vb. diğer özellikleri öğrenmeniz ancak Tumblr resmi uygulaması üzerinden gerçekleşmektedir. Bunlar dışında farklı kaynağını bilmediğiniz uygulamaları cep telefonunuza yüklemeyiniz, kişile bilgilerinizi, banka bilgilerinizi vermekten uzak durunuz, aksi halde, Tumblr profilinize kimlerin baktığını öğrenmek uğruna oldukça ciddi zararlar görebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nonames dedi ki:

    Faydalı bilgiler çözüm

  2. Ben ahmet dedi ki:

    Teşekkürler

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.