MobilShift

Ttnet modem şifresi değiştirme

19.06.2014
34
Ttnet modem şifresi değiştirme

Ttnet modem şifresi değiştirme. TTNET modem şifresi nasıl değiştirilir. Modem şifresi değiştirme ttnet, Modem şifre ve ttnet şifre işlemleri nasıl yapılır. Modem şifreleri nasıl değişir.

ADSL TTNET aboneleri için modem şifre değiştirme işleminin nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. TTNET modeme ait şifre değiştirme işlemi modem arayüzüne girerek yapılmaktadır. Öncelikle TTNET modem arayüzü açılır ve buradan kablosuz bağlantı ayarları menüsünden şifre işlemlerine gelinir ve şifre bu alandan değiştirilir. TTNET modem şifresini değiştirdiğinizde ağ bağlantınız kapatılır ve yeniden yeni oluşturulan şifre ile bağlanılması gereklidir. Şimdi TTNET modem şifresi naıl değiştirilir kısayoldan anlatalım.

Modeminizin açık ve internet bağlantınız varken herhangi bir tarayıcı penceresi açarak modem arayüzü ip adresini yazarak web arayüzünü açınız. TTNET modem arayüz şifresini değiştirmediyseniz varsayılan şifreler ve kullanıcı adları geçerlidir.

TTNET huwaei modemleri kullanmaktadır. Eğer modeminiz bu marka ise aşağıdaki şekilde tarayıcınıza ip adresinizi yazarak web arayüzüne giriş yapınız. TTnet modemler için varsayılam ip adresi : 192.168.2.1 dir.

modem-şifreleri değiştirme

Modem arayüzüne girdikten sonra Adsl Ayarları menüsünden Adsl şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

huwaei modem arayüzü

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. metehan dedi ki:

    internet şifresini değiştirmek istiyorum

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.