MobilShift

Ttnet Kullanıcı Adı Şifremi Nasıl Öğrenebilirim?

04.01.2022
122
Ttnet Kullanıcı Adı Şifremi Nasıl Öğrenebilirim?

Ttnet aboneleri hizmetlerine ait kullanıcı adı ve şifrelerini unutmuş olabilirler. Hesapla ya da modem ile ilgili işlemleri yapabilmek için özellikle kullanıcı adlarını bilmek önemlidir. Bu sebeple Ttnet müşterileri için kullanıcı adı ve şifreyi en kolay nasıl öğrenebilirler araştırdık.

Ttnet kullanıcı adı ve şifre değiştirme işlemleri başta olmak üzere, modeminiz ve hattınızla ilgili tüm işlemlerde gereken kullanıcı adınız ve şifrenizi öğrenmenin en kolay yöntemini anlatacağız.

Ttnet aboneliği için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre bilgisi nerede kullanıyor diye soracak olursanız. Özellikle modem kurulumlarında ve Ttnet Tekşifre oluştururken istenilen bir bilgidir. 

Ttnet aboneliği ilk oluşturulurken tarafınıza kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Ancak herhangi bir nedenle bu şifreyi unutmuş olabilirsiniz. Bazı kullanıcılar ise kullanıcı adlarını da unutmuş olabilirler. Ama hemen telaşlanmayın, çünkü unuttuğunuz bu Ttnet bilgilerini kolayca öğrenmenin bir yolu var.

Ttnet Kullanıcı Adı Şifre Öğrenme İşlemleri

Şimdi hemen Ttnet kullanıcı adı ve şifre nasıl öğrenilir anlatalım. Bu işlem için hattınızdan, yani öğrenmek istediğiniz telefona bağlı olan abonelik için işlemler yapılmaktadır. Ttnet aboneleri unuttukları kullanıcı adı ve şifrelerini 6606’ya SIFRE yazıp ardından hizmet numaranızı ekleyerek kolayca alabilirler.

örnek mesaj şu şekilde olacaktır. SIFRE 5055555555 yazın ve 6606’ya gönderin. Bu işlemi yaptıktan sonra aboneliğinize ait bilgiler SMS olarak dakikalar içinde gönderilecektir. 

Hizmet Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom hizmet numaram gerekiyor, unuttum nasıl öğrenebilirim diye merak ediyorsanız, Ttnet Online İşlem Merkezinden Tekşifre ile kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer Online İşlem Merkezini kullanmıyorsanız, 444 4 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak öğrenebilirsiniz. 

6606’dan Verilen Başka Hizmetler Neler?

Bunun dışında yeri gelmişken, 6606’ya mesaj göndererek alabileceğiniz bazı hizmetlerden de bahsedelim. 6606’ya mesaj göndererek; ödenmemiş faturalarınızı, kalan kullanımlarınızı, kotanızı ve Tekşifre’nizi öğrenebilirsiniz. 

  • Ödemesi yapılmamış güncel fatura bilginizi öğrenmek için 6606’ya FATURA yazıp gönderebilirsiniz.
  • İlgili ay içinde kullandığınız kota bilgilerinizi 6606’ya KOTA yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Eğer kullanmakta olduğunuz Tek Şifre’nizi unuttuysanız TEKSIFRE yazıp boşluk bıraktıktan sonra hizmet numaranız veya kayıtlı e-posta adresinizi ekleyerek 6606’ya mesaj atarak öğrenebilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.