MobilShift

Tivibu nedir nasıl çalışır

19.07.2015
42
Tivibu nedir nasıl çalışır

Tivibu nedir, ne işe yarar avantajları nelerdir? Tivibu indir, Tivibu izle, Web üzerinden Tivibu şampiyonlar ligi maçları, Tivibu nasıl alınır? Tivibu avantajları nelerdir? Tivibu fiyatları ve neler gerekli abonelik şartları nelerdir?

Tivibu nedir?

Tivibu; internet üzerinden yayın yapan dijital bir yayın platformudur. Tivibu ile sadece bir internet bağlantısı ve smart kutu ile Türkiyede bulunan tüm kanallar izlenebilmektedir. Tivibu İptv altyapısını kullanarak, düşük hızda internet bağlantılarında bile donmadan yayın izlenebilmesine olanak sağlar. Tivibu, internet bağlantısı bulunmayan yerlerde veya tercih edildiği taktirde Uydu anteni ile yayın alabilen bir sistemdir.

tivibu-nedir

Tivibu Avantajları nelerdir?

Tivibu iptv teknolojisi ile dijital olarak internet üzerinden yayın yaptığı için bazı avantajları vardır. Tivibu platformunda, izlenen yayını durdurma, geri alma ve tekrar izleme gibi özellikler bulunmaktadır. Tivibu platformunda Durdur-İzle özelliği sayesinde  canlı bir televizyon yayınını durdurarak, 15 dakika içinde kaldığı  yerden tekrar izlemeniz mümkündür. Ayrıca Tivibu platformunda Türkiye’de hiçbir platformda bulunmayan; ShortsTV, Trace Urban, i-Concerts, C-Music, Body in Balance, My Zen kanallarınıda izlemeniz mümkündür.

Tivibu nereden izlenir?

Tivibu avantajlarından biride izleme platformlarıdır, Tivibu; Televizyondan, mobil cihazlardan veya web üzerinden izlenebilmektedir. Herhangi bir cihaza gerek olmadan Web tarayıcısı üzerinden Tivibu rahatlıkla izlenebilmektedir. Web üzerinden Tivibu izlenebilmesi için sadece Siverlight isimli bir yan uygulamasının tarayıcı üzerine kurulması yeterlidir. Tivibu izlemek için isterseniz bilgisayarınıza bir masaüstü programı kurmanız yeterli gelmektedir.

Tivibu kanallarını Tv üzerinden izlemek içinse Smart TV’lerde bir Smart cihaz yada resmi Tivibu uygulamasını televizyonuna kurarak izleyebilirsiniz.

 Tivibu Webden izleme için tıklayınız.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.