MobilShift

Tivibu iptal & Faks ile Üyelik Kapatma | Kapatma Dilekçesi

17.03.2017
45
Tivibu iptal & Faks ile Üyelik Kapatma | Kapatma Dilekçesi

Kullanmadığınız Tivibu üyeliğinizi sonlandırmak için yapmanız gerekenler nelerdir? En kolay bir şekilde Tivibu üyeliği nasıl iptal olur? Tivibu Fesih işlemleri için aşağıdaki anlatılanları uygulayınız. Tivibu hesap silme ve kapatma için bilmeniz gerekenleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Tivibu Fesih İşlemleri

Tivibu aboneliğinizi sonlandırmak için, 444 5 375 numaralı Müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabilirsiniz. Türk Telekom ofislerine yada bayilerine şahsen başvuruda yapabilirsiniz. Yada faks çekerek Tivibu aboneliğinizi kapatabilirsiniz.

Faks İle Tivibu Abonelik İptali

Faks yoluyla Tivibu abonelik fesih işlemi en kolay ve basit yöntemlerden birisidir. Sadece bir faks çekerek Tivibu aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz, bunun için aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

Üzerinde abonelik bilgilerinizin olduğu bir dilekçeyi ve kimlik fotokopinizin bir kopyasını 0312 306 07 16 numaralı Faks’a göndermeniz yeterlidir. Tivibu kapatma dilekçesi ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken şeylerden biriside abonelik ve iletişim bilgilerinizin bu dilekçede bulunması gereklidir.

Tivibu İptal dilekçesi

…. numaralı Tivibu abonesiyim, kullanmayı düşünmediğimden, mevcut aboneliğimin tamamen kapatılarak sonlandırılması, varsa ödeyeceğim ücretlerin veya Taahhütlerin tarafıma bildirilmesi, kapatılması durumunda herhangi bir ödeme yükümlülüğü altına girip girmeyeceğimin tarafıma bildirilmesi yoksa hattımın kapatılması ile ilgili işlemlerin yapılmasını arz ederim. Abonelik iptali için istenilen kimlik fotokopisi ekte gönderilmektedir.

  • Ad-Soyad- Telefon ve Adres bilgisi ve Tarih İmzalı
  • Ek: Kimlik Fotokopisi

Bu dilekçeyi yazın ve ıslak imzalı olarak, kimlik fotokopiniz ile birlikte 0312 306 07 16 numaralı Faks’a gönderin. Dilekçede mutlaka bir telefon numarası bulunsun, kapatma işlemi ile ilgili müşteri hizmetleri tarafından aranmak durumunda kalmanız halinde size ulaşmaları için bu telefon numarasını yazmanız gereklidir.

Tivibu abonelik iptal önemli bilgi!

Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.Abonelik iptali halinde mülkiyeti TTNET’e ait cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.