MobilShift

TikTok Video İndirme | Kaydetme Nasıl Yapılır

16.12.2018
272
TikTok Video İndirme | Kaydetme Nasıl Yapılır

TikTok videoları nasıl indirilir? TikTok Video indirme basit bir işlemdir. TikTok videolarını nasıl telefonuma indirebilirim? Bu sorunun cevabı oldukça basittir yazımızda hemen TikTok uygulamasında izlenen videonun kaydedilmesi için yapmanız gerekenleri anlatalım.

TikTok nedir merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

TikTok Videoları telefona nasıl indirilir?

TikTok video indirme işlemi konu anlatımı: Bu işlem oldukça basittir, izlediğiniz videoyu kaydetmek için ekrana basılı tutmanız ve açılan seçeneklerden “Videoyu Kaydet” seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

Bu şekilde izlediğiniz video DCIM/Videolar klasörüne kaydedilmiş olur.

tiktok video kaydetme

Daha sonra bu videoyu DCIM/Videolar klasöründen bularak herhangi bir video oynatıcısı ile izleyebilir, bilgisayara aktarabilir veya arkadaşlarınıza dosya olarak WhatsApp benzeri uygulamalar üzerinden gönderebilirsiniz.

TikTok videolarının bazılarında bu seçenek yoktur, bu durumda bu videoları kaydetmeniz de mümkün olmaz, bunun sebebi ise, videoyu kaydeden kişi tarafından kaydedilmesine engel konulmuş olmasıdır, bu seçenek ile kaydedilmiş olan videoları kaydetmeniz bu şekilde mümkün olmaz.

Ancak bu videoları kaydetmenin gene bir yolu vardır, o da ekranı video olarak kaydeden bazı uygulamaları kullanarak izlediğiniz videoyu bilgisayarınıza kaydetmiş olursunuz.

TikTok videolarını cep telefonlarına kaydetme ile ilgili yapabilecekleriniz şimdilik bu kadar.

Eğer TikTok üzerinde kaydetmek istediğiniz video kaydetme özelliği yoksa, bunu ekran videosu çekerek kaydedebilirsiniz, aşağıdaki ekran kaydetme uygulaması işinizi görebilir.

Android ekran kaydetme programı | Rootsuz

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.