MobilShift

Telpa Garanti Cihaz & İmei Sorgulama

25.08.2015
67
Telpa Garanti Cihaz & İmei Sorgulama

Telpa Garanti Cihaz Sorgulama

Telpa garantili, bir cihazın takibini nasıl yapabilirim? Tamir için servisteki cihazı online sorgulayarak, hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Telpa cihaz takibi servisini kullanarak cihaza ait bir İmei numarası girerek cihaz durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telpa Cihaz Takibi

Telpa garanti sorgulaması nasıl yapılır? Telpa garantili bir ürün yada cihazı nasıl sorgularım? Online formda yer alan cihaz takibi bölümüne, telefona ait İmei numarası, Telefon numarası, VIP service numarası girerek hemen sorgulama yapabilirsiniz. Telpaya gönderdiğiniz cihazn son durumunu hemen öğrenebilirsiniz.

Telpa Garantisi sorgulama

Telpa ürünleri, bozulduğunda ve servise tamir sürecine girdiğinde, sisteme kayıt edilerek, takibi sağlanmaktadır. Telpa garanti kapsamında bulunan cihazınızın son durumunu öğrenebilmek için aşağıdaki linkten imei numarası ile sorgulama yapmanız gerekmektedir.

Telpa garanti durumu imei ile sorgulama

Telpa’dan imei numarasını bildiğiniz bir cihazın tamirdeki durumuna bakabilirsiniz. Telpada’ki servis işlemi için gönderilen ürünlerinizi takip etmek için bu linki kullanabilirsiniz. Telpa garantili ürünleri sorgulama alnına İmei numarasını girerek “Cihaz Sorgula” butonuna basınız. Cihazın ilgili kaydı karşınıza gelecektir.

Telpa Cihaz takibi formu için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.