MobilShift

Telefonda akıllı kapak Kılıf takma| Nfc tanıtımı

31.08.2015
42
Telefonda akıllı kapak Kılıf takma| Nfc tanıtımı

Akıllı kapak takma ve tanıtma Nfc

Sony Xperia, LG, İphone, HTC, Samsung telefonlarda akıllı kapak, kılıf nasıl tanıtılır, nasıl takılır? Nfc desteği olan telefonlarda akıllı kılıf nasıl takılır? Nfc akıllı kapağa nasıl tanıtılır? Sony xperia Z1, Z2 ve Z3 serisi ve Compact modellerine akıllı kılıf takma işlemi nasıl yapılır? Htc Desire ve One serisi akıllı kapak takma işlemi. Samsung Galaxy serisinde akıllı kılıf takma işlemi.

Sony Xperia, HTC, LG ve Samsung telefon modellerinde, akıllı kılıflar yada kapaklar, cihazın kapağı ile akranı arasında bir iletişim kurar ve kapak kapandığında, ekran kapakta bulunan şeffaf alana odaklanır ve temel bilgiler görüntülenir. Akıllı kapak açıldığında ise ekran normale döner. tüm bu işlemler ise NFC desteği ile yapılır. Peki akıllı kapakları ilk olarak nasıl tanıtabiliriz.

sony-xperia-nfc

Sony Xperia akıllı kapağı tanıtma

Sony Xperia cihazlarda, cihazın arka tarafında bir Nfc logosu bulunur, bu logo ile kapakta bulunan logoyu birbirleri üstüne gelecek şekilde yaklaştırın ve ekranda çıkan uyarıyı okuyun.

sony-xperia-nfc-kapak

Bu uyarıda, ekranda, tanıtma işlemini onaylamız gereken bir işlem vardır ve bu işlemi onayladıktan sonra Akıllı kılıfınız ekran ile iletişime geçecektir.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.