MobilShift

Tango Hesap Silme | Iphone

20.11.2016
163
Tango Hesap Silme | Iphone

IOS ile çalışan bir iPhone cihazdan Tango uygulaması nasıl silinir? Tango uygulamasını cihazdan tamamen silmek ve kaldırmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir. iPhone cihazdan, Tango hesap silme işlemi için iki seçeneğiniz bulunmaktadır.

iPhone Tango hesap silme

Bunlardan ilki cihazdan Tango uygulamasını kaldırdıktan sonra yapacağınız işlemdir. iPhone cihazdan bir web tarayıcısı ile size verdiğimiz link üzerinden silme formunu doldurmanız yeterli gelecektir.

Diğer yöntem ise iPhone cihazdan Tango uygulamasını kaldırın. Daha sonra, bir web tarayıcı üzerinden yani bilgisayar üzerinden Tango hesap silme formunu doldurmanı yeterli gelecektir.

  • iPhone cihazdaki tango uygulamasını cihazdan tamamen kaldırınız.
  • Daha sonra iPhone üzerinde yer alan Safari tarayıcını açın.
  • Verdiğimiz Tango hesap kapatma formunu doldurunuz
  • Tango hesabınızı tamamen silmiş olursunuz.

http://support.tango.me/hc/en-us/articles/231473828

Tango Hesap Silme İstek Formu

Tango hesap silme ve kapatma formunu doldurmanız gerekmektedir.

Tango Hesap silmek için, kayıt olurken verdiğiniz telefon numaranızı yazmanız ve ardından tam isminizi yazmalısınız. Daha sonra ise Yaşadığınız ülke seçeneğinizi Turkey olarak seçtikten sonra, “What’s making you leave Tango?” Tango’yu silme sebebiniz nedir sorusuna listede yer alan bir nedeni seçerek işaretlemeniz gerekmektedir.

Tango silme istek formunda diğer bir seçenek ise; “What did you use Tango for?” Tangoyu hangi amaçla kullandın sorusuna seçeneklerden bir tanesini seçerek işaretlemen gerekmekte.

What’s your Gender? seçeneğinde ise cinsiyetini seçmen gerekmekte, seçenekler arasında yer alan Male Erkek, Famele ise kadın cinsiyetini belirtmektedir.

Tango hesabını sildikten sonra hangi uygulamayı kullanacağınız merak ettikleri için size “After this account deletion, which app are you likely to use?” Tango’yu sildikten sonra hangi uygulamayı kullanacağını soruyor ve size seçenekler sunmakta bu seçeneklerden bir tanesini işaretlemen gerekiyor.

Tango hesap silme formunda yer alan seçeneklerden sadece zorunlu olanları sizlere anlattık bunlardan farklı seçenekleri işaretlemene gerek yok, sadece yanında kırmızı bir nokta (*) olan seçenekleri işaretledikten sonra formda yer alan “Gönder” butonuna basman yeterli olacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.