MobilShift

Swiftkey klavye nedir | Android ve İos uygulaması

14.07.2016
168
Swiftkey klavye nedir | Android ve İos uygulaması

Swiftkey klavye nedir?

Swiftkey klavye nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır, bu uygulama güvenli mi, swiftkey klavye boyutu nasıl ayarlanır? Swiftkey klavye otomatik düzeltme kapatma işlemi nasıl yapılır? Kısaca Swiftkey klavye ile ilgili olarak merak ettiklerini ve temal ayarların yer aldığı tanıtıcı yazımızı aşağıda okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Swiftkey klavye Android ve İos uygulamasının indirme linklerinide aşağıda bulabilirsiniz.

Swiftkey Klavye Nedir?

Akıllı telefonlarınızda kullanılmak üzere hazırlanmış ve normal, standart klavyeye göre bazı üstün özellikler barındıran bir uygulamadır. Swiftkey klavye ile alışılmış klavye dışında yeni bir deneyim yaşarsınız, ayrıca yazma hızınızda önemli ölçüde artmış olacaktır. Swiftkey Klavye içinde 800’den fazla emoji ve çok daha fazlasını sizlere sunacak olan bir uygulamadır. Swiftkey klavye’nin Android ve İos sürümleri mevcuttur, uygulama indirme linkleri yazımızın alt kısmında verilmektedir.

Swiftkey-klavye-nedir

Swiftkey Klavye Nasıl Kullanılır?

Swiftkey klavye uygulamasını isterseniz Android, ister İos sürümü olsun kurduğunuzda, Sms, Sohbet, metin düzenleme ve diğer klavye gerektiren uygulamalarda varsayılan Klavye haline gelir? Bir klavye bir telefonda ne kadar fark yaratabilir diye düşünen kullanıcıların Swiftkey klavye uygulamasını denemesini tavsiye ederiz. Swiftkey klavye uygulamasını kurduktan sonra, varsayılan klavyeniz artık Swiftkey klavye olacaktır, sizin yapmanız gereken tek şey ise sadece bu klavye uygulamasını kullanmak olacaktır.

Swiftkey klavye 60’tan fazla dil desteği sunar, bu diller arasında Türkçede bulunmaktadır, Swiftkey klavyenizi Türkçe olarak ve ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Swiftkey klavye Emoloji ve Emoloji tahmini

Yazılarında sıklıkla Emoloji kullanan kullanıcılar içinde önemli özellikler barındırmaktadır, yazdığınız konular ile alakalı, kelime tahmini yapmasının yanısıra, emoloji tahminide yapmaktadır. Yazmış olduğunuz kelimler ile alakalı olan emolojileri size önerecektir.

Swiftkey Klavye Android Uygulaması indirme

SwiftKey-Klavye-android

Swiftkey Klavye İos Uygulaması indirme

SwiftKey-Klavye-ios

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.