MobilShift

Swarm | Foursquare şifremi unuttum

06.09.2015
31
Swarm | Foursquare şifremi unuttum

Swarm hesap şifremi unuttum, nasıl geri alabilirim sorusunun cevabını arıyorsanız, sizin için hazırladığımız Swarm şifresi nasıl geri alınır isimli makalemizi okuyabilirsiniz. Swarm şifremi unuttum işlemi ile şifrenizi sıfırlamak oldukça kolay bir işlemdir. Aşağıda Swarm hesap şifresi sıfırlama işlemi anlatılmıştır.

Swarm şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır?

Swarm veya Foursquare şifresi nasıl alınır, merak edenler için yada zorlananlar için rehber olma amacıyla hazırladığımız yardım makalemizi okuyabilirsiniz.  Swarm şifresini unuttum, ne yapmalıyım? diye merak edenler için basitçe şifre değiştirme işlemi anlatımını hazırladık.  Foursquare isimli konumsal paylaşım sitesinin uygulamanın yeni adı olan Swarm’da yeni bir şifre alma işlemi ile şifrenizi unuttuysanız kolayca geri alabileceksiniz.

Foursquare & Swarm şifresi alma

Swarm için hazırlanmış olan Şifreni mi unuttun bağlantısına tıklayarak, aşağıdaki sayfaya ulaşırsınız, bu bölümde size iki seçenek sunulmaktadır. Kaydolma yönteminize göre uygun seçenek ile işlem yapabilirsiniz.

swarm_şifremi_unuttum

Swarm şifrenizi unuttuysanız, yenisini kolayca alabilirsiniz, Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak, gideceğiniz sayfadaki seçeneklerden, size uygun olanı seçin. “Epostam ile kaydoldum” veya “Telefon numaramla kaydoldum” seçeneklerinden size uygun olanı tıklayarak şifrenizi kolayca geri alabilirsiniz.

Swarm şifrenizi almak için tıklayınız

ETİKETLER: ,
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.