MobilShift

Swarm Facebook Bağlantısı Kaldırma

11.07.2019
158
Swarm Facebook Bağlantısı Kaldırma

Swarm hesap kaldırma nasıl yapılır? Facebook kullanarak Swarm girişi yaptıysanız bunu iptal etmek için yapmanız gerekenler nelerdir? Facebook ile Swarm hesabını silmek ve bağlantısını kaldırmak için uygulamanız gereken yönergeler aşağıda detaylı olarak anlatılmaktadır.

Swarm Facebook Bağlantısını Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Swarm kayıt olma ve hesap açma seçenekleri içinde Facebook ile kaydol seçeneği bulunur. Bu seçenek ile kayıt olduysanız, hesabı silmek için bazı işlemleri uygulamanız gerekir. 

Swarm hesap açma işlemi sırasında, Facebook hesabınızı kullanmış olabilir ve daha sonra bunu iptal etmek isteyebilirsiniz. Peki Swarm Facebook hesabınızın bağlantısını nasıl kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak için uygulamanız gereken işlemler nelerdir?

Facebook, genelde birçok sosyal hesapta kullanılan bir kaydolma veya giriş yapma seçeneği olarak kullanılmaktadır. Swarm hesabına kaydolurken bu seçenek kullanılabilir. Swarm kaydolma esnasında Facebook ile kaydolma seçeneğini kullandıysanız, kolayca kayıt işlemini yapmış olabilirsiniz.

Ancak daha sonra Swarm üzerinde yapmış olduğunuz bu işlemi Facebook üzerinden kaldırmak isteyebilirsiniz. Facebook üzerinden verdiğiniz bu izni iptal etmek mümkün mü? Facebook üzerinden verilen bu izinler elbette kaldırabilir. 

Swarm Facebook bağlantısını nasıl kaldırılır? 

Bu işlemi Facebook üzerinden yapmanız gerekmektedir. Facebook hesabınıza giriş yaparak var olan üçüncü parti izinleri kaldırmanız mümkün olabilmektedir. Şimdi Facebook üzerinden Swarm hesabınızın bağlantısı nasıl kaldırılır anlatalım.

  • İlk olarak Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Facebook ana sayfasında sağ üst bölümde yer alan küçük ok işaretine tıklayın.
  • “Ayarlar” bölüme gelin.

Aşağıdaki resimde bu işlemi nasıl yapabilirsiniz ve bölüme nasıl geleceğiniz görülmektedir.

swarm facebook bağlantısını kaldırma
    Facebook ayarlarından Swarm bağlantısını kaldırma

Ayarlar kısmına geldikten sonra açılan ayarlar bölümünden işleme devam edin.

  • Sol kısımda yer alan “Uygulamalar ve İnternet Siteleri” kısmına tıklayın.
swarm ayarlarını facebooktan kaldırma
    Facebook Swarm ayarları

Bu bölümde Swarm dahil birçok uygulamaya verilen izinler yer almaktadır. Kaldırmak istediğiniz uygulamaları buradan yönetebilir veya kaldırabilirsiniz.

  • Swarm seçeneğini işaretleyin.

Bu şekilde Facebook hesabınızı kullanarak yapmış olduğunuz Swarm hesap girişi işlemi sonlandırılır ve Facebook üzerinden verilen izinler ile birlikte kaldırılmış olur. 

 

 

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.