MobilShift

Steam kaydol

12.12.2015
41
Steam kaydol

Steam hizmetine kaydolmak istiyorsunuz ve yardıma ihtiyacınız var, aşağıda yazılan resimli anlatım ile hemen Steam’a kaydolabilirsiniz. Steam’a kaydolmak tamamen ücretsizdir, ancak üye olduktan sonra sistem içinde, ücretli ve ücretsiz oyunlar bulunur.

Steam’da oyun satın alıp almamak size kalmıştır. Steam dünyasına katılmak için aşağıdakileri uygulayın ve kolayca kaydolun.

Steam Kaydol

Steam anas ayfasından, kayıt bölümüne gelerek, online bir formu doldurmalısınız. Bu formda neler var ve nasıl doldurulur birlikte göz atalım.

Steam kayıt işleminde, dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir, ilk olarak bir hesap adı seçin, bu sizin kullanıcı adınızdır ve başkalarının kullanmadığı, benzersiz bir addır. Zaten kullanıcı adınızı yazdığınızda Steam tarafından sistem içinde kayıtlı bu isimden var mı diye kontrol edilir ve kullanılabilirliği, size bildirilir, varsa size başka öneriler sunulur.

İkinci nokta ise, güçlü bir parola oluşturmanız gereklidir. Steam hesabınıza girişte kullanacağınız ve hesap güvenliğiniz için oldukça önemli olan bu parolayı güçlü ve tahmin edilmesi zor olarak seçin, büyük ve harfler ile belirleyiniz.

Üçüncü önemli nokta ise, e-posta adresinizi doğru ve kendinize ait bir adresi vererek kaydolmanız, çünkü şifre değiştirme gibi önemli noktalarda bu e-posta adresine ihtiyacınız olacak.

steam-kaydol-1

Steam’a kaydol

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.