MobilShift

Stardoll Hesap Silme Ve Kapatma

04.11.2016
55
Stardoll Hesap Silme Ve Kapatma

Stardoll hesabınızı kapatmak ve tamamen üyeliğinizi sonlandırmak mı istiyorsunuz, o zaman sizler için hazırladığımız Stardoll kapatma ve silme rehberimizden faydalanarak bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Stardoll hesap silme işlemlerini resimli anlatımı takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki yönergelerimizi uygulayarak tamamlayabilirsiniz.

Stardoll Hesap Silme

Stardoll hesabınızı silmek ve üyeliğinizi sonlandırmak için, hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekmektedir, hesap giriş şifrenizi unuttuysanız, ilk olarak bu şifreyi “Şifremi Unuttum ” menüsünden almanız gerekmektedir.

Stardoll hesap girişini sağladıktan sonra hesap silme işlemine geçebilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz link ile hesap kapatma sayfasına direkt olarak gidebilirsiniz, ekranda yer alan alanları yani kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girdikten sonra, üyeliğinizin bitirileceğine dair bir mesaj alacaksınız.

Stardoll üyeliğini sonlandıracağına dair bir uyarı mesajı alacaksın, bu mesaj içeriğini okuduktan sonra “Tamam” butonuna bastığında hesabın silinir ve tamamen kapatılır.

Stardoll hesap silme işleminde bu adımlardan sonra tekrar hesabına giriş yaptığında hesabının aktif olmadığını görürsün, tekrar aktifleştirme işlemi ile silme işlemini geri alabilirsin, ancak geri alma yapmazsan hesabın kalıcı olarak silinecektir.

Stardoll hesap silme için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.