MobilShift

Spotify Premium üyelik iptali

23.06.2017
78
Spotify Premium üyelik iptali

Spotify Premium hesap kapatma işlemi nasıl yapılır? Spotify üyelik silme ve hesap kapatma konusunda yardımcı olma açısından yararlı olacağını düşündüğümüz bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Bu şekilde Spotify hesabınızı kalıcı olarak kapatarak, hesabınızı kalıcı olarak silmeniz mümkün olacaktır.

Spotify ücretli üyelik yapan kullanıcılar için, hesaplarını kapatma ve üyeliklerini silme konusunda yardımcı olabilmek için bu yazımızı hazırladık. Bu yazıda anlatılanlar, Spotify Premium üyeler içindir. Ücretsiz hesaplar için geçerli bir işlem değildir.

Dilerlerse Spotify Premium üyeler, bu üyeliklerini kolayca kapatabilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus Spotify hesabının nasıl açıldığıdır. Spotify resmi sitesi üzerinden açılan hesaplar, anlatacağımız şekilde kapatılabilir.

Ancak Spotify, bazı diğer servis ve uygulamalar üzerinden hediye edilebilir hesaplar açılmasına izin verir. Örneğin; Apple, Vodafone gibi farklı bir hizmet üzerinden kayıt olan kullanıcılar için kapatma işlemi daha farklı olabilmektedir. Bu şekilde açılmış bir hesap ise, Spotify üzerinden kapatılmaz.

spotify hesabı nasıl silinir ve kalıcı olarak kapatılır

Spotify Premium Hesap Nasıl Kapatılır?

Bu yazıda resmi site üzerinden açılmış olan hesapların kalıcı olarak silinmesi Şimdi herhangi bir sebeple hesaplarını kapatmak isteyen Spotify kullanıcılarının yapmaları gereken işlemleri adım adım anlatacağız.

Spotify üyelik iptali ve hesap kapatma için, Spotify giriş için gerekli olan giriş bilgilerinize sahip olmanız gerekmektedir. Spotify girişi yapmadan hesap kapama işleminizi yapamazsınız.

Spotify kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz olmalıdır. Daha sonrasında bu bilgiler ile Web üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra aşağıdaki yönergeleri uygulayarak kolayca Spotify hesabınıza ait üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Spotify Premium Üyelik İptali

  1. Hesap sayfana kullanıcı adın ve şifren ile giriş yapın.
  2. Sol tarafta yer alan  “Üyelik” butonu üzerine tıklayın.
  3. Üyeliğini iptal et ‘e tıkla ve adımlara devam edin.
  4. Parolanızı girin.
  5. ÜYELİĞİMİ İPTAL ET ‘e tıklayın.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.