MobilShift

Spotify Premium üyelik iptali

23.06.2017
7
Spotify Premium üyelik iptali

Spotify ücretli üyelik yapan kullanıcılar için, hesaplarını kapatma ve üyeliklerini silme konusund yardımcı olabilmek için bu yazımızı hazırladık. Bu yazıda anlatılanlar, Spotify Premium üyeler içindir. Ücretsiz hesaplar için geçerli bir işlem değildir.

Dilerlerse Spotify Premium üyeler, bu üyeliklerini kolayca kapatabilirler, ancak Apple, Vodafone gibi farklı bir hizmet üzerinden kayıt olan kullanıcılar için kapatma işlemi, Spotify üzerinden yapılmaz.

Şimdi herhangi bir sebeple hesaplarını kapatmak isteyen Spotify kullanıcılarının yapmaları gereken işlemleri adım adım anlatacağız.

Spotify üyelik iptali ve hesap kapatma için, Spotify giriş için gerekli olan giriş bilgilerinize sahip olmanız gerekmektedir. Spotify girişi yapmadan hesap kapama işleminizi yapamazsınız.

Spotify kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz olmalıdır. Daha sonrasında bu bilgiler ile Web üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra aşağıdaki yönergeleri uygulayarak kolayca Spotify hesabınıza ait üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Spotify Premium Üyelik İptali

  1. Hesap sayfana kullanıcı adın ve şifren ile giriş yapın (oturum aç)
  2. Sol tarafta yer alan  Üyelik butonu üzerine tıklayın.
  3. Üyeliğini iptal et ‘e tıkla ve adımlara devam edin.
  4. Son olarak parolanı gir ve ÜYELİĞİMİ İPTAL ET ‘e tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!