MobilShift

Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Manyetik şarj

16.08.2015
90
Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Manyetik şarj

Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Manyetik şarj

Sony Xperia Modelleri için manyetik şarj aleti nedir, nasıl kullanılır? Manyetik şarj sadece Sony Xperia modelinde mi var? Sony Xperia Z serisinde kullanılan Manyetik şarj alatleri sağlıklı bir şarj yapar mı? Sony Manyetik şarj alatleri hakkında bilmek istiyecekleriniz bu yazıda. Sony Xperia manyetik şarj aletleri ve kullanımı.

Sony Xperia Z serisi Manyetik şarj aleti

Sony Xperia Z serisinde z3 ve z3 compackt modelleri için üretilmiş olan modelleri bulunur, manyetik şarj aleti, resmi Sony aksesuarları içinde yer alan bir cihazdır, ancak bu bir kablo değil, dock yani yerleşik bir cihazdır, sabit bir dock üzerine, cihazın yerleştirilmesi ile yapılır. Sony Xperia Z2, Z3 ve compackt serisi için üretilmiştir. Sony Manyetik şarj cihazı ile kablo ile uğraşmasınız ve hızlı şarj işlemi yaparken kullanabilirsiniz.

Sony Xperia serisi su geçirmez özellikte olduğu için, şarj ünitesi bağlantı noktası Mikro Usb, su geçirmez kapak ile kapatılmıştır. Bu kapağın şarj işleminde çıkartılması ve sonrasında da kapatılması gerekmektedir, bu sebeple, zaman içinde kapak özelliğini kaybederek su geçriebilmektedir. Manyetik şarjlar bunun için önemli bir işlev göreceklerdir ve bu kapağın deforma edilmesini önleyeceklerdir.

sony-xperia-manyetik-şarj

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.