MobilShift

Sony xperia hızlı şarj cihazı

20.08.2015
125
Sony xperia hızlı şarj cihazı

Sony xperia hızlı şarj cihazı

Hızlı şarj adaptörleri nasıl oluyor? Sony Xperia hızlı şarj için ne gerekiyor, hızlı şarj adaptörü hangi modelleri destekliyor ve nasıl şarj edebilirim? Sony Xperia hızlı şarj ile süre ne kadar, kaç saat gider ve hızlı şarj ne kadar sürede şarj eder?

Sony Xperia aksesuarlarından hızlı şarj adaptörü ile cihazınızı çok hızlı şarj edebilirsiniz. “Quick Charger UCH10” olarak isimlendirilen bu cihaz ile sadece 10 dakikalık bir şarj süresi ile cihazınızı 5.5 saate kadar kullanabiliyorsunuz. Hızlı şarj adaptörü Xperia cihazların Quick Charge 2.0 standartını destekleyen tüm modellerine uyum sağlamaktadır.

sony-xperia-hızlı-şarj

Sony xperia hızlı şarj süreleri

Quick Charger -UCH10, Qualcomm Quick Charge 2.0 standardını destekleyen bir cihazı şarj edebilir. Şarj süresi Maksimum 45 dakika sürer ve bu şarj süresi birgün boyunca tüm telefon özelliklerini kullanmak suretiyle, kullanımda olduğunda bile bir tam gün gidebilir. Xperia Quick Charge 2.0 standartını destekleyen bir tableti yaklaşık olarak 30 dakika şarj ederek 3 saate kadar video oynatabilirsiniz.

Sony Hızlı şarj cihazı kullanım kılavuzu için tıklayınız.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.