MobilShift

Solon Port Konteyner Sorgulama Hizmeti

11.04.2022
408

İzmir Alsancak Limanı tarafından hizmete sunulmuş olan, Liman Otomasyon Sistemi solon port konteyner sorgulama nasıl yapılır?

Solon Port Konteyner Sorgulama Hizmeti

İzmir Alsancak Limanı tarafından hizmete sunulmuş olan, Liman Otomasyon Sistemi solon port konteyner sorgulama nasıl yapılır? İzmir Alsancak Limanından ticaret yapmak amacıyla konteyner sorgulaması yapmak için sisteme giriş yapmanız gerekir.

Ege Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en önemli limanlarından olan Alsancak limanı işletmeciliği tarafından hizmete sunulan “solon port konteyner sorgulama ” ile kolayca konteyner sorgulaması yapılabilir. 

Solon Port Konteyner Nasıl Sorgulanır?

İlk olarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için hazırlanmış olan siteye kullanıcı adı ve şifre ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi Liman işletmeciliğinden elde edilebilir.

Solon Port Konteyner Sorgulama hem limana gelecek olan konteynerler için hem de limandan çıkan konteynerler için yapılabilir.

http://izmirliman.tcdd.gov.tr/account/login  adresinden sisteme ulaşabilirsiniz.

Solon Port Konteyner Sorgulama için sisteme iki farklı giriş yapabilirsiniz. Eğer kullanıcı adı ve şifreniz yoksa, ilgili alanları boş bırakarak “misafir” olarak giriş yapabilirsiniz.

Ancak kayıtlı bir kullanıcı olarak Solon Port Konteyner Sorgulama yapmak isterseniz bu durumda sistemde liman durum ekranı, limanda bekleyen veya ayrılan gemileri de tarih ve saatlerini görebilecekleridir.

Solon Port Konteyner Sorgulama ile elde edilen bilgiler gerçek zamanlı bilgilerdir. 

Solon Port Konteyner Sorgulama

Solon Port Konteyner Sorgulama için konteyner sekmesinden ise konteynerin numarası yazılarak yapılabilir. Konteyner numarası yazıldıktan sonra  “Gönder” tuşuna basıldığında istene bilgiler ekrana gelir.

Kumport Gemi ve Konteyner Sorgulama işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.