MobilShift

Snapchat Videoları Nasıl Kaydedilir

17.10.2017
110
Snapchat Videoları Nasıl Kaydedilir

Snapchat videoları silinip gittiği için videoları kayıt etmeniz gerekir. Snapchat Video kayıt özelliği bulunmadığından, size ekrandaki videoları kayıt edebilmeniz için farklı bir özellik gereklidir.

Snapchat bildiğiniz gibi, kısa süreli videolar çekip paylaşabileceğiniz bir uygulamadır, bu videolar ise bir süre sonunda silinerek kaybolur, ancak bir çok kullanıcı bu videoları saklamak istemektedir. Bu durumda yapılacak en iyi şey bu videoları kaydetmektir.

Snapchat videolarınızı saklayabilmek için kaydetmeniz gereklidir, bunun için size gerekli olan tek şey Snapchat Video Kaydetme amacıyla hazırlanmış olan uygulamalardır. Bu şekilde ancak Snapchat  videolarınızı kaydederek saklayabilirsiniz.

Snapchat videolarını kaydetmek amacıyla bir çok uygulamayı Android markette, Google Play mağazasında bulabilirsiniz, ancak biz size bugün Snapchat videolarını en iyi şekilde kaydedeceğiniz 2 tane uygulama önereceğiz, bu şekilde bu videoları kolaylıkla kaydederek saklayabileceksiniz.

Snapchat Video Kaydetme Uygulamaları

Google Play mağazasında yer alan bu uygulamalardan ilki DU Recorder uygulamasıdır, bu stabil ve hızlı çalışan bir uygulamadır ve ayrıca Root gerektirmez bu sebeple bu uygulamayı kullanabilirsiniz. DU Recorder uygulaması, ücretsiz olarak kullanılan bir uygulamadır ve bir çok kullanıcı tarafından olumlu yorumlar almıştır.

DU Recorder uygulamasını İndirin

  • Yüksek çözünürlükte hızlı kare ile HD video çekimi, Kaydı durdurma ve deam etme özelliği, ön kamera desteği ve dış sesi kaydetme özellikleri gibi temek özellikler yanında, bir çok özelliği ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • snapchat video kaydetmeUygulamayı İndirin

Diğer Snapchat Video Kaydetme uygulaması ise, gelişmiş özellikler ile Snapchat videolarını kolayca kaydedebilirsiniz. Android 5 ve üzeri sürüm için Root gerektirmeden kayıt yapabilme özelliği, alt sürümlerde Root gerektirebilir. Limitsiz kayıt yapabilme özelliği, Ses ekleme özelliği ücretli sürümde mevcuttur, kayıt esnasında ekran dokunmalarını gösterme özelliği, gecikmeli kayıt gibi bir çok özelliğe sahip bir ekran  kayıt uygulamasıdır.

snapchat video keydetme

Uygulamayı İndirin

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.