MobilShift

Snapchat kullanıcı adı değiştirme

10.09.2015
77
Snapchat kullanıcı adı değiştirme

Snapchat’te kullanıcı adı değiştirmek mümkün mü? sorusu bir çok kullanıcının merak ettiği bir konudur. Bu yazıda size Snapchat’te kullanıcı adı değiştirilebilir mi veya bu konuda ne yapmanız gerektiği konusunda bazı bilgiler vermek istedik.

Snapchat kullanıcı adı alırken dikkat etmeniz gereken hususların başında, daha sonra değiştiremeyeceğinizi bilerek, ona göre bir isim seçmektir. Kullanıcı adı seçimi yaparken, benzersiz ve daha önce başkaları tarafından alınmamış olan bir isim almanız gereklidir.

Böyle bir durumda sistem sizi uyaracak ve başka bir isim seçmenizi isteyecektir. Girdiğiniz kabul edilmeyen kullanıcı adına benzeyen önerilerde sunacaktır, dilerseniz yeni bir kullanıcı adı seçimi yapabilirsiniz.

Snapchat kullanıcı adını değiştirmekte kararlı iseniz, hesabınızı silerek yeni bir hesap almanız gerekmektedir. Snapchat hesabı nasıl silinir aşağıdaki makaleden öğrenebilirsiniz.

Snapchat hesap silme yardımı için tıklayınız

Snapchat’de kullanıcı adınızı değiştirmek için bir özellik bulunmamaktadır. Snapchat kaydolurken belirlediğiniz kullanıcı adınızı daha sonradan değiştiremezsiniz. Bu durumda mutlaka Snapchat kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum diyorsanız yapmanız gereken şey hesabınızı silmek ve yeniden bir hesap almaktır.

Snapchat kullanıcı adı değiştirme mümkün değildir

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.