MobilShift

Snapchat Kaydol | Giriş

10.09.2015
45
Snapchat Kaydol | Giriş

Snapchat uygulaması son günlerde oldukça popüler, ve birazda farklı bir mobil uygulama. Snapchat ile süresini sizin belirleyeceğiniz,  resim yada video paylaşımları yapabiliyorsunuz. çektiğiniz resim yada videolarınıza notlar ekleyebiliyor ve arkadaş listesi oluşturabiliyor, yakın çevrenizdeki kişileri arayabiliyor ve ekleyebiliyorsunuz.

Snapchat Kaydol ve Giriş

Snapchat’a kaydolmanız gerekiyor, bunun için önce uygulamayı cihaza indirmeniz gerekiyor. Google Play üzerinden Snapchat uygulamasını indirin. Uygulamayı açın ve ekranda bulunan “Kaydol” butonuna basarak kaydolma işlemini başlatın.

Snapchat açıldığında karşınıza iki seçenek çıkacaktır, bu seçenekler “Oturum Aç” ve “Kayıt Ol” seçenekleridir. Snapchat kaydolma işlemi yapacağımız için “Kayıt Ol” butonuna dokunuyoruz.

Bize ait olan geçerli bir e-posta adresi girin, hemen altındaki alana ise bir şifre belirleyin ve doğum gününüzü seçin.

Snapchat kaydolma işleminde önemli bir nokta Kullanıcı adı seçimidir. Benzersiz ve başka biri tarafından kullanılmayan kullanıcı adı almak zorundasınız. Zaten sistem bunu denetler ve sizi uyarır, öneriler sunar.

Kullanıcı adı seçiminden sonra ise, dilerseniz cep telefonu bilgisini girebilir yada “Geç” butonu ile bu adımı atlayabilirsiniz.

Snapchat uygulamasına kaydoldunuz, hepsi bu kadardır. Şimdi sadece bir adım kaldı, kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine giderek, Snapchat tarafından gönderilen etkinleştirme e-postasını doğrulamanız gerekiyor.

Bu işlemden sonra, Snapchat uygulamasını kullanarak, video ve resim paylaşımlarınızı yapabilir, hikayeler oluşturabilir, hikaye silebilir, arkadaş listenize ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Snapchat android uygulaması için dokunun.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. derem dedi ki:

    snapchat iyidir, saol

  2. ilos06 dedi ki:

    cok guzel ama yuz ıfadelerı daha fazla olsun ısterım

  3. sudenaz dedi ki:

    Snapchat

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.