MobilShift

Snapchat Kaydol & Giriş Yap

17.10.2017
346
Snapchat Kaydol & Giriş Yap

Snapchat uygulaması, bildiğiniz gibi hem eğlenceli hemde iletişim kurabileceğiniz bir uygulamadır. Snapchat kullanmak için ilk önce kaydolmalı ve ardından giriş yapmalısınız. Eğer bir hesabınız varsa giriş yaparak hemen kullanabilirsiniz.

Snapchat uygulamasını ilk kez kullanıyorsanız, yapmanız gerekenleri adım adım sizlere anlatmaya çalışacağız. İlk olarak uygulamayı indirerek işe başlamanız gerekmektedir. Daha sonra mobil cihaz üzerinden bir kayıt işlemi yapacağız ve hesabı oluşturacağız.

Snapchat web veya bilgisayar üzerinden kaydolma seçeneği olmayan ve sadece mobil cihazlarda çalışan Android ve ios sürümleri olan bir uygulamadır, bunun için uygulamayı cihaza indirerek kaydolabiliriz.

Snapchat Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kaydolmak için uygulamayı açtıktan sonra ekranda gelen bazı işlem adımlarını izleyerek hesabımızı oluşturabiliriz. Bunlar ilk olarak açılış ekranına gelen iki seçenek olan kaydol ve giriş yap seçeneklerinden birisini seçerek olabilmektedir.

Eğer ilk defa Snapchat  hesabı alacaksanız, “Sign Up” (Kaydol) seçeneğini kullanarak kaydolma işlemi yapmak durumundasınız.

snapchat kaydol

Snapchat Giriş Yapma

Daha önce bir hesabınız varsa ve  Snapchat  giriş yapmak istiyorsanız, ancak bir hesabınız olmalıdır, bu durumda “Log in” seçeneği ile Snapchat kullanıcı adınız ve şifreniz ile oturum açmanız gereklidir.

Snapchat giriş yapmak için  “Log in” seçeneğine dokunarak oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Snapchat Kayıt İşlemleri

Yapmanız gerekenler, karşınız gelen formda şu işlemleri uygulayınız.

 • İsim ve Soyisim bilgisi giriniz,
 • Doğum tarihi bilgisini giriniz,
 • Snapchat kullanıcı adı seçiniz,
 • Snapchat şifrenizi belirleyiniz,
 • Email adresinizi giriniz,
 • Telefon numaranızı girin (Zorunlu değil)
 • Arkadaşlarınızı bulun (Zorunlu değil)

Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra hesabınız açılır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Snapchat Android ve İos İndirme

Snapchat uygulaması Google Play ve İtunes mağazalarında yer almaktadır, telefonunuzun işletim sistemin euygun sürümü cihaza indirebilmeniz gereklidir. Aşağıdaki linkleri kullanarak uygulamayı mobil cihazınıza indirip kuradıktan sonra anlattığımız işlemleri yaparak Snapchat uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

apple store logo google Play logo

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Aber.hala dedi ki:

  Aber
  ?hala

 2. gamze dedi ki:

  nasıl giriş yapacağız

 3. Mobildler dedi ki:

  İlk açılış ekranındaki “Log in” seçeneğine dokunarak, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.