MobilShift

Snapchat Hesap Silme | Kolay anlatım

29.05.2016
86
Snapchat Hesap Silme | Kolay anlatım

Snapchat uygulamasında hesap kapatma ve silme işlemi için en kolay şekilde yapılması gerekenler nelerdir? Snapchat kapatma ve silme linki nerede bulunur? Snapchat mobil uygulamadan silinebilir ve kapatılabilir mi? Snapchat Hesap silme için hazırladığımız resimli anlatım ile hesabınızı kolayca kapatabileceksiniz. Hatırlatmak isteriz, Snapchat hesabınızı silmek için, hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız, yani şifrenizi bilmelisiniz.

Snapchat şifrenizi bilmiyorsanız, ilk olarak hesap şifrenizi yeniden alarak, hesabınızda oturum açmanız gerekmektedir.

Snapchat Hesap Silme işlemi

İlk olarak, hesabımıza giriş yapalım, Kullanıcı adı ve Şifre bilgilerinizi kullanarak snapchat hesabında oturum açınız.

Snapchat hesabınızda oturum açtıktan sonra, Hesabımı Yönet alanına ulaşırsınız, buradan snapchat hesabınızı silmek için yapmanız gereken tek şey “Hesabımı Sil” butonuna basmak olacaktır.

Hesap Silme ile ilgili, sizden kullanıcı adı ve Şifreniz tekrar istenecektir, bu bilgileri de girerek işlemi sonlandırınız. snapchat 30 gün boyunca dondurulur ve ardından kalıcı olarak silinir. 30 gün içinde tekrar giriş yaparsanız Snapchat hesap silme işlemi iptal edilmiş olacaktır.

Snapchat kullanıcı adı ve şifreni girdikten sonra, Devam tuşuna bastığında hesabın 30 gün sonra kapatılmak üzere dondurulur.

Snapchat Hesabınızı silmek için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.