MobilShift

Skype Ücretli mi

17.11.2016
76
Skype Ücretli mi

Skype ücretli mi yoksa ücretsiz mi? Merak edenler için Skype programının ücretli mi yoksa ücretsiz mi kullanıldığını, neler için fatura ödersiniz araştırmaya çalıştık. Skype uygulaması ile sesli ve görüntülü konuşma yapabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Skype ile cep telefonlarını ve sabit hatları da arayabilirsiniz ve mesaj gönderebilirsiniz. Skype ile iletişim ile ilgili tüm istediklerinizi yapabilirsiniz. Şimdi Skype nasıl ücretlendirilir ona bir bakalım.

Skype Ücretli mi?

Skype uygulaması Microsoft tarafından hizmete sokulmuş ve Msn yerine mesajlaşma ve konuşma yapmanıza olanak sağlayan bir programdır. Skype uygulamasında kafa karıştıran şey ücretli mi yoksa ücretsiz mi kullanıldığıdır. Skype uygulamasında hem sesli görüşme hem de sesli arama ve görüntülü konuşma imkanı vardır. Peki Skype’de bunlar ücretsiz mi?

Skype içi çağrılar ücretsizdir. Ancak Skype‘tan cep telefonlarını veya sabit hatları aramak için Skype Kontörü veya aboneliğinizin olması gerekir. Ödediğiniz bedel, aradığınız ülkeye değil, aradığınız ülkeye bağlıdır.

Skype Ücreti ne kadar?

Skype üzerinden Skype arkadaşlarınız ile uygulama üzerinden yapacağınız sesli ve görüntülü görüşmeler ve konuşmalar, yazışmalar veya sohbetler diyelim ücretsizdir. Skype üzerinden mobil ve sabit telefonları aramak ta mümkündür, bu durumda Skype kontörü satın almanız gerekmektedir, bu kısımda ise bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Skype arama ücretleri ne kadar?

Skype ile tüm dünya üzerinde veya Türkiye’de fark etmez, sabit hatları veya cep telefonlarını bilgisayardan arayabilirsiniz. Bu aramayı yapabilmek için Skype kontörü almanız gerekmektedir, bu sayede normalden daha ucuza telefon araması yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Skype ücretlerini öğrenmek ve satın almak için aşağıdaki bağlantıdan Skype resmi sayfasından öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.