MobilShift

Scoompa nedir

30.03.2018
145
Scoompa nedir

Bu yazıda, Android uygulamalar içinde popüler olarak ön plana çıkan bir uygulama olan Scoompa uygulaması nedir ve ne işe yarar? Konusunda bir yazı hazırladık, bu tarz bir uygulamaya ihtiyacı olanlar için yararlı olacağını düşündüğümüz, uygulama detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Scoompa Nedir?

Kısaca Scoompa uygulaması, mevcut resimlerinizden, videolar hazırlamanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Yani resimlerinizden Slyat gösteri şeklinde videolar hazırlayabilirsiniz. Bunu yaparken, uygulama içindeki bir çok efektlerden yararlanabilir ve bazı özelleştirmeleri de yapabilirsiniz.

Scoompa Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Scoompa uygulaması içinde, bir çok video sitili barındırmaktadır, bunları kullanabilir, 100’den fazla etiket arasından seçim yapabilir ya da internetten etiket seçimi yaparak uygulama içinde kullanabilirsiniz.

Bunun dışında hazırladığınız videolara müzik ekleyebilir, isterseniz uygulama içinden ya da telefonunuzda bulunan müzikler içinden ekleme yapabilirsiniz.

Scoompa uygulamasında eklediğiniz resimleri video yaparken, yazılar yazabilirsiniz, bunun içinde uygulama içinde bir çok yazı tipi mevcuttur. Bu sitilleri kullanarak metin eklemenizde mümkündür.

Son olarak Scoompa uygulaması ile hazırladığınız, videoları sosyal medya da ya da arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz. Scoompa ile hazırladığınız videolarınızı kaydettikten sonra, kaydedebilir ve daha sonra isterseniz düzenleyebilirsiniz.

Scoompa Uygulamasını İndirin

Android için Scoompa uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz. Resmi Google Play sayfasınadan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

google play logo

 

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.