MobilShift

Samsung S6 Sim kart takma

23.06.2017
22
Samsung S6 Sim kart takma

Samsung Galaxy S6 Sim Kart Takma

Samsung S6 modelini tercih ettiniz, iyi bir seçim yaptınız tebrikler. Samsung S6 cihazınızı kullanmaya başlamadan önce sim kart takmalısınız, ancak bu işleme başlamadan önce bu yazıyı okumanızda yarar var. Samsung S6 nano sim kartı destekler, yani cihaza nano sim kart takabilirsiniz, bu şekilde üretmişler yapacak bir şey yok:)

Eğer nano sim kartınız yoksa, kesebilir ve nano boyutlara getirebilirsiniz, ama cihaza zarar verebilir o yüzden bir önermiyoruz, onun yerine mobiloperatörünüzden yeni bir sim kartı küçük bir ücret karşılığında edinebilirsiniz.

Samsung S6 Sim kart Takma

Şimdi Samsung S6 cihaza nasıl sim takabilirsiniz anlatalım, resimli olarak hemde.

İlk olarak cihazı kapatınız.

Saonra cihazın sim kart yuvasını çıkarmalısınız, peki sim kart yuvası nerede? Cihaz size dönük durumda iken, size göre sağ tarafta yan bölümün ortalarında bir yuva bulunur, aşağıdaki şekilde görülmekte;

Sim kart tepsisinde yan tarafta, küçük bir delik vardır. Cihazın kutu içeriğinden çıkan bir aparat bu işlem için üretilmiştir, ben ikinci el aldım, bu bende yok diyorsanız, o zaman metal bir ataç işinizi görecektir.

Bu deliğe aparatı sokun ama fazla bastırmayın, sim kart tepsisi yerinden boşa çıkar, şimdi elinizle çıkarın ve nano sim kartı buraya yerleştirin olmadı değil mi? ben size kesmeyin olmaz demiştim değil mi?

Burayı siz halledersiniz artık, sim kart tepsisini yerine yerleştirin ve tam oturduğundan emin olun, artık cihazı açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.