MobilShift

Samsung Numara Kopyalama

15.11.2016
153
Samsung Numara Kopyalama

Samsung Numara Kopyalama

dSamsung modeli bir telefonda numara nasıl kopyalanır? Numara kopyalamak için hangi programlara gerek vardır? Samsung numara kopyalama nasıl oluyor, numaraları nereden nereye kopyalamak istiyorsunuz? Samsung numara kopyalama ile ilgili merak ettikleriniz ve aklınıza takılan soruları cevaplamak amacıyla sizlere bir yazı hazırladık, Samsung numara kopyalama ile ilgili yazımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Samsung Numara Kopyalama Nedir?

Samsung numara kopyalama birden fazla anlama gelebilir, bu sebeple birden fazla numara kopyalama işlemi anlatmaya çalışacağız. İlk numara kopyalama işlemi bir telefonda yer alan sim kart ve telefon hafızası arasında yer alan kopyalama işlemidir, sim karttan telefona yada, telefondan sim karta numara kopyalama işlemi nasıl yapılır? Bu işlemde oldukça basittir, ancak yanlış bir işlem yaptığınızda veri kaybına yol açabilir, yani numaralarınızın silinme ihtimaline karşı yedeklemenizi öneririz. Numara Yedekleme ile ilgili “Numara Nasıl Yedeklenir?” isimli yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Samsung Sim karta bir numara kopyalamak için manuel olarak işlem yapabileceğiniz gibi, otomatik olarak tüm numaralarınızın sim karta kaydedilmesini de gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kaydedeceğiniz telefon numaralarınızın sim kart hafızasına kayıt edilmesini sağlayabilirsiniz, ancak sim kartınızın bir kapasitesi olduğunu ve en fazla .. kişi ekleyebileceğinizi de unutmayınız.

samsung-numara-kopyalama

Samsung’da bir numara sim karta veya dışarı kopyalanabilir, bu bölümden telefon hafızasından sim kartınıza numaraları kopyalayabilir veya vcf formatın da dışarı başka bir platform üzerine aktarabilirsiniz. Samsung numara kopyalama işlemi ile kastedilen işlemler bunlardır. Samsung numaranızı sim karta kopyalamak isterseniz bu şekilde yapabilirsiniz.

Samsung numaralarınızı farklı bir platforma örneğin Outlook masaüstü sürümüne yada mozilla thunderbird masaüstü posta işlemcisine kopyalamak yada Google kişilerime kopyalama da yapmak isteyebilirsiniz, bu durumda bununla ilgili olarak yazmış olduğumuz “Samsung Numara Nasıl Kopyalanır?” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.