MobilShift

Samsung J1-J2-J5-j7 rehber yedekleme

08.06.2016
238
Samsung J1-J2-J5-j7 rehber yedekleme

Samsung J Serisi Rehber Yedekleme

Samsung j serisi telefonları J1, J2, J5 ve j7 modellerinde rehber yedekleme işlemi nasıl yapılır? Samsung Rehberimi, bilgisayarıma nasıl kopyalarım, bu konuda izlenecek en kolay yöntem nasıl olur? Rehberinizde bulunan numaraları, kaybetmeden, bilgisayarınıza kolayca yedekleme yollarını bu yazmızda anlatmaya çalışacağız.

Samsung orjinal Yedekleme işlemi

Samsung için, orjinal yedekleme programı ile, cihazınızda bulunan Rehber ve diğer verileride aynı zamanda yedekleme yapmanız mümkündür. Samsung j Serisi cihaz modelleri J1, J2, J5 ve J7’de bulunan rehberinizi yedeklemek ve bilgisayara indirmekiçin aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz.

Samsung Smart Switch ile yedekleyin

Samsung Smart Switch programı, Samsung cihazınızda bulunan Telefon Rehberi, Resimler ve uygulamaları tam olarak yedekler, bu uygulama resmi Samsung uygulamasıdır ve başka herhangi bir program veya işleme gerek kalmadan yedekleme işlemini dakikalar içinde yapar.

Samsung Smart Switch programını indirmek için tıklayınız

Samsung Smart Switch uygulamasını indirdikten sonra, bilgisayarınıza kurun ve cihaznızı bilgisayara Usb kablosu ile bağlayınız, cihaz bağlandıktan sonra bir müddet bekledikten sonra programda Yedekleme seçeneği çıkacaktır.

samsung-j1-j2-j3-j5-yedekleme

 Samsung Smart Switch programında “Yedekle” seçeneğine tıklayınız, cihazınızda bulunan verilerin, büyüklüğüne göre, işlem başlayacaktır ve işlem ilerleme çubuğunda yüzde olarak %100 olmasını bekleyiniz.

Samsung Smart Switch programında aksi bir seçenek belirtmediyseniz, cihazınız komple yedeklenecektir, Resimler, Rehber, Videolar, Müzikler ve uygulamalar dahil yedekleme yapılacaktır. Daha sonra cihazınıza yedekleme yaptığınız bu işlemi, “Geri Yükle” seçeneği ile Samsung telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

Samsung Smart Switch programı ile yapılan yedekleme işlemi sonrasında, yani işlem sona erdiğinde aşağıdaki şekilde, Rehberiniz dahil tüm veri yedeklenecektir.

samsung-j1-j2-j3-j5-yedekleme-1

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.