MobilShift

Samsung için Whatsapp indirin ücretsiz

25.08.2015
203
Samsung için Whatsapp indirin ücretsiz

Samsung için Whatsapp indirin ücretsiz

Whatsapp indir ücretsiz Samsung, Samsung için Whatsapp uygulaması indirmek istiyorum, Samsung Galaxy Serisi için Whatsapp messenger nasıl indirebilirim? Whatsapp Msn, Samsung için var mı? Whatsapp messenger uygulamasını Samsung telefona indirmek istiyorum, Google Play’den nasıl yükleyebilirim?

Whatsapp Samsung uygulaması

Whatsapp messenger android için ücretli densede aslında bir ücret talep edilmez ve ücretsiz kullanabilirsiniz. Whatsapp uygulamasını Google Play mağazasından Samsung marka cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir ve telefon numaranızı tanımladıktan sonra hemen kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 ve S3 mini, S4, s5 ve S6 serileri, Galaxy A3, A5 ve A7’ye Galaxy J3,j5 ve j7 modellerine Samsung Galaxy Note 3 ve Note 4 modellerine ücretsiz Whatsapp uygulamasını kurabilirsiniz. Samsung Android kullanan tüm modelleri Whatsapp messengeri çalıştırmaktadır.

samsun-whatsapp-messenger-indir

Samsung Whatsapp için aslında özel bir uygulama bulunmaz, Whatsapp mesennger’in iki adet sürümü bulunur, bunlar Android, iPhone, BlackBerry,Nokia S40, Symbian, Windows Phone sürümleridir.  Android işletim sistemi kullanan cihazlarda, Android sürümleri kullanılmaktadır.

Whatsapp Android sürümünü, Google Play mağazasından almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.