MobilShift

Samsung Galaxy S6 Edge sim kart takma

12.05.2015
107
Samsung Galaxy S6 Edge sim kart takma

Samsung Galaxy S6 Edge sim kart nasıl takılır?

Samsung Galaxy S6 Edge cihaza bir sim kartı nasıl takabilirsiniz? Samsung Galaxy S6 Edge farklı olarak sim kart yuvası, tasarımından dolayı üstte bulunur. Genellikle cihazlarda yan kısımlarda bulunan sim kart yuvası, edge cihazda üst bölümde bulunur. Samsung Galaxy S6 Edge modeline sim kart takma işlemi aşağıda resimli olarak anlatılmaktadır.

Samsung Galaxy S6 Edge sim kart takma

Samsung Galaxy S6 Edge modelinin sim kartı üst bölümde ve bir sim kart tepsisi içinde bulunur. Samsung Galaxy S6 Edge nano sim kartı destekler, cihazınıza orjinal bir sim kart takmanız tavsiye edilir. Samsung Galaxy S6 Edge sim kart takmak için aşağıdaki resimli yönergeleri izleyin.

Samsung-Galaxy-S6-edge-sim-kart

Cihazın ön yüzü size doğru bakar bir durumda iken sap üst bölümde bulunan sim kart tepsisini, cihazın sim kart çıkartma aparatı ile çıkarınız, bunun için sim kart tepsisinde bulunan küçük deliğe hafifçe baskı uygulayınız. Sim kart tepsisi boşa çıkacaktır, elinizle boştaki tepsiyi çıkarınız.

Samsung-Galaxy-S6-edge-sim-takma-1

Sim kart tepsisi çıkınca, nano siminizi cipli kısmı aşağıya bakar bir vaziyette tepsi içine yerleştirin ve sim kart tepsisini yuvasına sokunuz.

Samsung-Galaxy-S6-edge-sim-takma-2

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.